У Луцьку обрізають гілля дерев, щоб було видно дорожні знаки
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/06-16/341053/ee76b32cc4642cdc.jpg)
На проспекті Перемоги в Луцьку працівники приватної фірми зрізали гілля дерев, щоб вони не перекривали дорожні знаки та їх бачили водії.
Про це розповів Суспільному директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Микола Осіюк.
Такі роботи тривають й на інших вулицях обласного центру. Їх орієнтована вартість – мільйон 600 тисяч гривень.
«Уже підрізали нижній ярус дерев на вулиці Ковельській, Глушець, на вулиці Кривий Вал та Винниченка. За приписами поліції тривають роботи з відкриття дорожніх знаків та світлофорних об’єктів у місті», – каже Микола Осіюк. Додає: такі роботи розпочали у місті з січня.Як розповіла речниця патрульної поліції Волині Валентина Мельник, дорожні знаки повинні бути видимими на відстані не менше, ніж за 100 метрів за напрямком руху та розміщеними не вище шести метрів над рівнем проїзної частини.
Робітник Павло Спепанюк говорить, що обрізали гілки дерев, щоб було краще видно дорожні знаки та світлофори. Сьогодні це четвертий об’єкт, на якому його бригада виконує такі роботи. Подрібнені гілки відвозять на ДКП «Луцьктепло».Наступний об’єкт, де різатимуть гілки дерев з обох боків проїжджої частини, буде від проспекту Соборності до Відродження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Микола Осіюк.
Такі роботи тривають й на інших вулицях обласного центру. Їх орієнтована вартість – мільйон 600 тисяч гривень.
«Уже підрізали нижній ярус дерев на вулиці Ковельській, Глушець, на вулиці Кривий Вал та Винниченка. За приписами поліції тривають роботи з відкриття дорожніх знаків та світлофорних об’єктів у місті», – каже Микола Осіюк. Додає: такі роботи розпочали у місті з січня.Як розповіла речниця патрульної поліції Волині Валентина Мельник, дорожні знаки повинні бути видимими на відстані не менше, ніж за 100 метрів за напрямком руху та розміщеними не вище шести метрів над рівнем проїзної частини.
Робітник Павло Спепанюк говорить, що обрізали гілки дерев, щоб було краще видно дорожні знаки та світлофори. Сьогодні це четвертий об’єкт, на якому його бригада виконує такі роботи. Подрібнені гілки відвозять на ДКП «Луцьктепло».Наступний об’єкт, де різатимуть гілки дерев з обох боків проїжджої частини, буде від проспекту Соборності до Відродження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.