У Луцьку нагородили переможців Міжнародного конкурсу бандуристів
![](/resize/450x252/r/files/news/2021/11-04/325568/714f2f99f07a1b1b.jpg)
У Луцьку нагородили переможців Міжнародного конкурсу юних бандуристів «Волинський кобзарик».
Дипломи та подарунки музикантам вручили на Замковій площі, розповіла Суспільному керівниця проєкту Валентина Пилипчук.
З її слів, цього року через карантинні обмеження десятий, ювілейний конкурс провели в онлайн-форматі.
«Відеороботи на огляд членів журі надіслали 180 учасників з різних регіонів України, Канади, Польщі, Італії та Швейцарії», – розповіла керівниця проєкту Валентина Пилипчук.У конкурсі було три номінації: бандурист-співак, бандурист-інструменталіст і бандурист-аматор.
12-річна Вікторія Бурко зайняла третє місце у номінації бандурист-співак. Дівчина каже: співає змалечку. «Бандуру я вибрала через те, що мені подобався звук струн. Ще й на вигляд вона дуже приваблива», – розповіла призерка конкурсу.На нагородження з Ковельського району приїхала уся сім’я Бурко. З собою родина привезла сімейну цінність – рожеву бандуру з блискучими струнами та українським візерунком.«Чоловік своїми руками реставрував бандуру. Оскільки в моєї дитини улюблені кольори фіолетових відтінків, то постаралися зробити інструмент в такому стилі», – розповіла мама конкурсантки Ольга Бурко.
Церемонія нагородження завершилась спільним фото та виступом дев’ятирічної бандуристки Дарини Мамчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дипломи та подарунки музикантам вручили на Замковій площі, розповіла Суспільному керівниця проєкту Валентина Пилипчук.
З її слів, цього року через карантинні обмеження десятий, ювілейний конкурс провели в онлайн-форматі.
«Відеороботи на огляд членів журі надіслали 180 учасників з різних регіонів України, Канади, Польщі, Італії та Швейцарії», – розповіла керівниця проєкту Валентина Пилипчук.У конкурсі було три номінації: бандурист-співак, бандурист-інструменталіст і бандурист-аматор.
12-річна Вікторія Бурко зайняла третє місце у номінації бандурист-співак. Дівчина каже: співає змалечку. «Бандуру я вибрала через те, що мені подобався звук струн. Ще й на вигляд вона дуже приваблива», – розповіла призерка конкурсу.На нагородження з Ковельського району приїхала уся сім’я Бурко. З собою родина привезла сімейну цінність – рожеву бандуру з блискучими струнами та українським візерунком.«Чоловік своїми руками реставрував бандуру. Оскільки в моєї дитини улюблені кольори фіолетових відтінків, то постаралися зробити інструмент в такому стилі», – розповіла мама конкурсантки Ольга Бурко.
Церемонія нагородження завершилась спільним фото та виступом дев’ятирічної бандуристки Дарини Мамчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.