У Луцьку на вулиці затримали юнака з наркотиками
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/09-03/275766/113.jpg)
Провоохоронці 2 вересня вилучили у лучанина 100 гр порошкоподібної речовини, схожої на психотропний амфетамін.
Поліетиленовий пакет з порошком, схожим на амфетамін, оперативники виявили та вилучили на вулиці Луцька під час поверхневого огляду 19-річного юнака, повідомляє пресслужба волинської поліції.
Речові докази направили на дослідження у Волинській науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
За цим фактом Луцьким відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
Нагадаємо, що нещодавно на Волині поліцейські припинили незаконну діяльність злочинної групи, котра займалася збутом психотропних речовин через інтернет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Поліетиленовий пакет з порошком, схожим на амфетамін, оперативники виявили та вилучили на вулиці Луцька під час поверхневого огляду 19-річного юнака, повідомляє пресслужба волинської поліції.
Речові докази направили на дослідження у Волинській науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
За цим фактом Луцьким відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
Нагадаємо, що нещодавно на Волині поліцейські припинили незаконну діяльність злочинної групи, котра займалася збутом психотропних речовин через інтернет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723361538)
Петро
Показати IP
3 Вересня 2019 12:45
Сто грамів амфетаміну, зберігання без мети збуту??? Я знімаю капелюха
![](/public/images/user_no_foto.png?1723361538)
Тор
Показати IP
3 Вересня 2019 13:33
Поверхневий огляд, це згідно якої статті, чи закону??? Не підтримую наркоманів, але що це, огляд, чо несанкціонований обшук???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723361538)
Петро до Тор
Показати IP
3 Вересня 2019 13:49
У юнака сто доз на кармані, тут не до викаблучування нарахунок несанкціонованого обшуку. Санкцію б пробили, а порішати за те що цей куль не для збуту, а так чисто трошки для себе, стало б проблематичніше.
«Кавун для нашого краю – нішева культура: з одного гектара можна зібрати до 40 тонн баштанних», – волинські аграрії
Сьогодні 10:31
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:31
Українські захисники відмінусували ще один ворожий гелікоптер та 1220 окупантів, – Генштаб
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
На Київщині внаслідок ворожої ракетної атаки загинули чоловік і його чотирирічний син
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.