У Луцьку на вулиці в чоловіка знайшли 4 гранати
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/10-02/369464/a11.jpg)
Учора, близько 16 години, у Луцьку на вул. Рівненській працівники управління карного розшуку зупинили 34-річного чоловіка, який за отриманою оперативною інформацією, міг при собі мати незаконні предмети.
Про це повідомляє поліція Волині.
Під час перевірки документів та проведення поверхневого огляду поліцейські виявили у нього 4 предмети, зовні схожі на бойові гранати «Ф1» та «РГД-5», а також 4 відповідні запали до них.
Небезпечні предмети поліцейські-вибухотехніки перевірили, їх було вилучено та направлено на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Відомості кримінального характеру слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
Під час перевірки документів та проведення поверхневого огляду поліцейські виявили у нього 4 предмети, зовні схожі на бойові гранати «Ф1» та «РГД-5», а також 4 відповідні запали до них.
Небезпечні предмети поліцейські-вибухотехніки перевірили, їх було вилучено та направлено на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Відомості кримінального характеру слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
У шести громадах Волині відтепер є консультанти Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.