У Луцьку на волейбольному турнірі «зарубалися» батьки і вчителі. Фото
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/03-24/358198/3D3A0549w.jpg)
В обласному центрі Волині відбувся шостий традиційний волейбольний турнір серед батьків та вчителів учнів шкіл Луцької міської територіальної громади. Вчергове волейбольні команди продемонстрували яскраву боротьбу на майданчику ОДЮСШ.
Організували турнір Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно із департаментом освіти Луцької міської ради за підтримки Федерації волейболу міста Луцька.
Впродовж турніру збірні команди шкіл батьків та вчителів у кожному матчі віддавалися на всі сто відсотків, аби продемонструвати приклад своїм дітям та учням. Однак у фінальний етап потрапили чотири найкращі команди, які й змагалися між собою за головний трофей.У матчі за третє місце між 18-им ліцеєм (найкращий гравець Павло Копитюк) та ліцеєм №15 (найкращий гравець Олександр Бакалейко )перемогу святкували останні, здобувши срібні нагороди турніру.А ось у фіналі перемогу виборола команда ліцею №9 (найкращий гравець Дмитро Чміль), обігравши своїх візаві з 10-го ліцею (найкращий гравець Євгеній Кадира).Гравець команди-переможця Сергій Обертас відзначив, що у турнірі брали участь рівні команди, які показали достойну підготовку.
«Приємно, що в такий тяжкий час батьки та вчителі прийняли участь в цьому турнірі. Будь-яка команда могла перемогти, адже всі були на це налаштовані. Але ми святкували перемогу в турнірі вдруге поспіль, оскільки в нас зібрався дуже хороший колектив», – розповів Сергій Обертас.
Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода під час нагородження звернулася до учасників турніру, які своїм завзяттям та прагненням до перемоги показують приклад власним дітям.
«Ваші діти обов’язково братимуть приклад з вас та завжди боротимуться до кінця. Можна гарно проводити час, дбаючи про своє здоров’я та майбутнє. Я дякую, що ви взяли участь у нашому турнірі та пропагуєте здоровий спосіб життя у своїх школах, адже спорт допомагає дітям побороти стрес, який в них сьогодні безумовно є. Також хочеться подякувати ЗСУ та усім захисникам, які нас захищають», – зауважила Катерина Шкльода.Президент Федерації волейболу міста Луцька Дмитро Піддубний подякував батькам та вчителям за участь у турнірі, який цього року був чи не найемоційнішим.
«Немає такого, щоб турніри проходили спокійно. Кожна гра, починаючи з півфіналів, є валідольною, адже всі команди хочуть перемогти та борються до кінця», – наголосив Дмитро Піддубний.Найкращі команди турніру отримали від організаторів волейбольні сітки та м’ячі, аби вони продовжували тренувалися та показували ще кращі результати.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Організували турнір Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно із департаментом освіти Луцької міської ради за підтримки Федерації волейболу міста Луцька.
Впродовж турніру збірні команди шкіл батьків та вчителів у кожному матчі віддавалися на всі сто відсотків, аби продемонструвати приклад своїм дітям та учням. Однак у фінальний етап потрапили чотири найкращі команди, які й змагалися між собою за головний трофей.У матчі за третє місце між 18-им ліцеєм (найкращий гравець Павло Копитюк) та ліцеєм №15 (найкращий гравець Олександр Бакалейко )перемогу святкували останні, здобувши срібні нагороди турніру.А ось у фіналі перемогу виборола команда ліцею №9 (найкращий гравець Дмитро Чміль), обігравши своїх візаві з 10-го ліцею (найкращий гравець Євгеній Кадира).Гравець команди-переможця Сергій Обертас відзначив, що у турнірі брали участь рівні команди, які показали достойну підготовку.
«Приємно, що в такий тяжкий час батьки та вчителі прийняли участь в цьому турнірі. Будь-яка команда могла перемогти, адже всі були на це налаштовані. Але ми святкували перемогу в турнірі вдруге поспіль, оскільки в нас зібрався дуже хороший колектив», – розповів Сергій Обертас.
Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода під час нагородження звернулася до учасників турніру, які своїм завзяттям та прагненням до перемоги показують приклад власним дітям.
«Ваші діти обов’язково братимуть приклад з вас та завжди боротимуться до кінця. Можна гарно проводити час, дбаючи про своє здоров’я та майбутнє. Я дякую, що ви взяли участь у нашому турнірі та пропагуєте здоровий спосіб життя у своїх школах, адже спорт допомагає дітям побороти стрес, який в них сьогодні безумовно є. Також хочеться подякувати ЗСУ та усім захисникам, які нас захищають», – зауважила Катерина Шкльода.Президент Федерації волейболу міста Луцька Дмитро Піддубний подякував батькам та вчителям за участь у турнірі, який цього року був чи не найемоційнішим.
«Немає такого, щоб турніри проходили спокійно. Кожна гра, починаючи з півфіналів, є валідольною, адже всі команди хочуть перемогти та борються до кінця», – наголосив Дмитро Піддубний.Найкращі команди турніру отримали від організаторів волейбольні сітки та м’ячі, аби вони продовжували тренувалися та показували ще кращі результати.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.