USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.35 10.48

У Луцьку на переході авто збило хлопчика-велосипедиста

9 Червня 2019 18:25
Автомобіль Mitsubishi Lancer збив неповнолітнього велосипедиста. Аварія трапилася учора, 8 червня, ввечері на проспекті Соборності, 31 а.

Про це пише ВолиньPost з посиланням на очевидців.

Зіткнення відбулося на пішохідному переході.

Згідно з попередньою інформацією, дитину забрали в лікарню, а водія відправили на освідування в наркодиспансер.

На місці працювала патрульна поліція. Утім, ситуацію наразі не коментують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанин Показати IP 9 Червня 2019 20:00
Багатьом водіям знайома ситуація коли велосипедисти з тротуару на велосипедах вилітають на пішохідний перехід. Вони рахують що їм можна їхати по пішоходному переході. Не завжди водій встигає зреагувати. От і результат
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Червня 2019 22:30
Біля переходу водій має бути уважний і зменшити швидкість,буває вилітають пішоходи і велосипедисти на переході,а буває водії летять!!!Взагалі всім потрібно бути уважними,а то дехто думає що в авто він наче в танку,а дехто що на переході він безсмертний.Потрібно поважати один одного і відповідати за себе,а не звинувачувати когось,навіть собака може вибігти!! деякі собаки зупиняються і чекають,сам бачив,таке враження що собаки нам показують як потрібно робити.
Тарас до Анонім Показати IP 10 Червня 2019 00:02
ПДР. Через пішохідний перехід велосипедист має переводити велосипед в руках.
Денис до Тарас Показати IP 11 Червня 2019 23:19
Тарасе там менше метра переходу. Я знаю томущо це був мій брат і я їхав прямо за ним. Перед нами був ще один велосипедист то й його він майже не збив.
Тор Показати IP 9 Червня 2019 21:46
Аще більше буває ситуацій коли водії вилітають на пішохідний перехід, навіть коли по ньому ідуть люди.
Анонім до Тор Показати IP 10 Червня 2019 09:52
Це явно не та ситуація. До того ж у водія в машині була ще жінка з 3річною дитиною
Активіст Показати IP 9 Червня 2019 22:22
Дуже мало велосипедистів знають, що дорогу необхідно переходити з велосипедом в руках, а не переїжджати на велосипеді. Якщо він їде на велосипеді, він такий самий учасник руху на транспортному засобі, як і інші водії, а не пішохід.
Сергей Показати IP 9 Червня 2019 22:25
Уверен, что это водитель виноват, к сожалению у нас в Украине никто не умеет ездит за рулем автомобиля
123 до Сергей Показати IP 9 Червня 2019 23:00
А ви, очевидно, експерт?
Дед до Сергей Показати IP 10 Червня 2019 07:52
Походу велосипед ударил машину на переходе.
Анонім до Дед Показати IP 10 Червня 2019 09:49
Так і було
Анонім до Сергей Показати IP 10 Червня 2019 09:50
Ви певно батько чи родич хлопчика, який зробив наїзд?
Роман Показати IP 10 Червня 2019 08:18
Судячи із вм'ятини на лівому крилі, це не автомобіль збив велосипедиста, а велосипедист врізався в автомобіль. Нехай тепер батьки цього неповнолітнього відшкодовують вартість ремонту автомобіля, а з ним вчать ПДР.
Анонім до Роман Показати IP 10 Червня 2019 09:48
Так і було, а винним хочуть зробити водія. Ще й бабка якась дала свідчення не в користь водія.
Денис до Анонім Показати IP 12 Червня 2019 08:37
Як я розуму ви жінка чиродич, або сам водій. Я взяв це з того що ви на боці водія та те що ви розповідає те що знає лише обмежена кількість людей.
Дед Показати IP 10 Червня 2019 08:46
Почему ничего нет об ответственности родителей? Как ребенок мог оказаться на велосипеде на дороге?
Анонім до Дед Показати IP 12 Червня 2019 08:43
Це була не дорога якщо ви знайдете у гугл карту та введете Соборності 31 то побачете що це була не проїжджа частина а заїзд у двір. Якщо даже пильно подивитись на картинку то також можна побачити що там стоїть знак (велосипеда доріжка та намальована родина ).
Халф Показати IP 10 Червня 2019 20:42
Крило погнуте напевно, авто їхало боком?) А "хлЬопчик" чинно йшов по переходу, ведучи велосипедик у руках? Вчить своїх дітей не бути бидлотою, тоді і не будуть вони влітати в машини на переходах