USD 41.70 42.00
  • USD 41.70 42.00
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.55 10.67

У Луцьку на мосту на дах перекинулось авто. Фото

4 Липня 2023 13:02
ДТП у Луцьку сталася 4 липня близько 12:30 на вулиці Рівненській. На мосту перекинулось авто, ще кілька автівок отримали пошкодження внаслідок аварії.

Як повідомили у пресслужбі патрульних, внаслідок аварії постраждала людина. Її госпіталізували, наразі чекають висновку лікарів.

За інформацією ВСН, очевидці повідомили, що причиною ДТП було те, що молодики на автівках влаштували перегони.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сарк Показати IP 4 Липня 2023 13:19
Я водій вже понад 20 років, але обезбашеність сучасних водіїв мене просто вражає , таке враження що вони безсмертні
Анонім до Сарк Показати IP 4 Липня 2023 14:34
Люди перестали відчувати ціну свого життя, звідси така відчайдушність
Qwert до Сарк Показати IP 4 Липня 2023 14:35
вони були є і будуть
Александр - 1 до Сарк Показати IP 4 Липня 2023 15:24
Безголові скоріше..
лучанин до Сарк Показати IP 4 Липня 2023 16:22
підтримую повністю!
лучанин Показати IP 4 Липня 2023 16:21
скільки вже ті безбашенники будуть отаке витворяти! чому їх ніхто не наказує? забрали посвідчення, штраф - і все! а він ( або його тато) через день купив нові права і все те саме робить далі! в тюрму0 на фронт, в армію...
Were до лучанин Показати IP 4 Липня 2023 19:30
Відколи фронт це виправна колонія для недоумків? Яка з нього там користь
віктор Показати IP 4 Липня 2023 17:11
Учасників даних перегонів відправити на фронт. Щоб цінували життя.
Анонім Показати IP 4 Липня 2023 18:07
пороздавали хапуги права на водіння всім підряд за хабарі, а тепер на дорогах повна с*ака - купа неадекватів