У Луцьку на Молоді – ДТП: зіткнулися два автомобілі
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/04-13/359365/aa10.png)
Учора ввечері, 12 квітня, на проспекті Молоді у Луцьку трапилася ДТП за участі двох легкових автомобілів.
Про це повідомляє патрульна поліція Волині.
Коли інспектори прибули за вказаною адресою, то з’ясували, що обидва автомобілі рухалися в попутному напрямку. Водій автомобіля Renault Zoe не виконав вимоги дорожньої розмітки 1. 1 «Вузька суцільна лінія» та здійснив обгін на перехресті. У свою чергу керманич автомобіля Volkswagen Golf також не дотримався вимоги цієї ж розмітки та здійснив поворот ліворуч. Через це й відбулося зіткнення. Транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
На обох учасників дорожньо-транспортної пригоди поліцейські склали протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинили механічні пошкодження) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє патрульна поліція Волині.
Коли інспектори прибули за вказаною адресою, то з’ясували, що обидва автомобілі рухалися в попутному напрямку. Водій автомобіля Renault Zoe не виконав вимоги дорожньої розмітки 1. 1 «Вузька суцільна лінія» та здійснив обгін на перехресті. У свою чергу керманич автомобіля Volkswagen Golf також не дотримався вимоги цієї ж розмітки та здійснив поворот ліворуч. Через це й відбулося зіткнення. Транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
На обох учасників дорожньо-транспортної пригоди поліцейські склали протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинили механічні пошкодження) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721751812)
Пильний
Показати IP
13 Квітня 2023 13:07
Там є розмітка?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721751812)
Макс до Пильний
Показати IP
13 Квітня 2023 13:29
Розмітка там уявна, як і все в Україні...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721751812)
Макс до Пильний
Показати IP
13 Квітня 2023 13:31
Вона уявна як і все в Україні
Йшов освіжитися до Лаври. Росіянин, якого затримали на Волині, – про те, як перетнув кордон
Сьогодні 19:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:08
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.