У Луцьку на Кравчука вдруге знесуть незаконну конструкцію біля будинку
![](/resize/450x228/r/files/news/2022/11-01/349631/311924685_488999009928313_8876881609730285584_n.jpg)
На вулиці Кравчука, 40 у Луцьку демонтують незаконно встановлені конструкції.
Про це повідомили у Департаменті муніципальної варти Луцької міської ради.
Рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 26 жовтня 2022 року у справі № 140/2324/22 скасовано рішення Волинського окружного адміністративного суду від 30 травня 2022 року, яким оскаржувалось рішення виконавчого комітету від 16 лютого 2022 року №108-8 «Про демонтаж конструкції на вул. Кравчука, 40».
Суд апеляційної інстанції підтвердив незаконність дій власника квартири, яким допущено самовільне використання частини земельної ділянки прибудинкової території, яка перебуває у комунальній формі власності, шляхом встановлення конструкцій без відповідних дозвільних документів.
До слова, це вже другий демонтаж конструкцій за цією адресою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Департаменті муніципальної варти Луцької міської ради.
Рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 26 жовтня 2022 року у справі № 140/2324/22 скасовано рішення Волинського окружного адміністративного суду від 30 травня 2022 року, яким оскаржувалось рішення виконавчого комітету від 16 лютого 2022 року №108-8 «Про демонтаж конструкції на вул. Кравчука, 40».
Суд апеляційної інстанції підтвердив незаконність дій власника квартири, яким допущено самовільне використання частини земельної ділянки прибудинкової території, яка перебуває у комунальній формі власності, шляхом встановлення конструкцій без відповідних дозвільних документів.
До слова, це вже другий демонтаж конструкцій за цією адресою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722022187)
Дєд
Показати IP
1 Листопада 2022 13:59
Всім можна цим неможна?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722022187)
Луцьк
Показати IP
1 Листопада 2022 13:59
Аяяяяй, не занесли Сиротинській!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722022187)
Ретро
Показати IP
1 Листопада 2022 14:59
Тепер там виконаний гарний благоустрій, а не так як на фото.
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
Сьогодні 22:12
Сьогодні 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
Сьогодні 21:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:54
Кухар, розвідник, оператор БПЛА: у Міноборони назвали найбільш потрібні у війську спеціальності
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Понад 11 млн треба на реабілітаційне відділення: депутати з Волині звернулися до Шмигаля
Сьогодні 20:39
Сьогодні 20:39
Графіки вимкнення електрики на Волині 27 липня
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.