У Луцьку на Ковельській – подвійна ДТП. Рух транспорту ускладнений. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/09-08/299814/2.jpg)
ДТП за участю трьох авто сталася вранці 8 вересня на вулиці Ковельській в Луцьку.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Так, близько 8 години ранку біля магазину «Пакко» автомобіль Хюндай в’їхав у Деу Матіз, що стояв попереду, а той, своєю чергою зіштовхнувся з легковиком Мерседес.
Рух транспорту на цій ділянці дороги ускладнений.
Деталі – згодом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Так, близько 8 години ранку біля магазину «Пакко» автомобіль Хюндай в’їхав у Деу Матіз, що стояв попереду, а той, своєю чергою зіштовхнувся з легковиком Мерседес.
Рух транспорту на цій ділянці дороги ускладнений.
Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722932473)
Активіст
Показати IP
8 Вересня 2020 10:00
Заборонити поворот наліво на Червоного Хреста і не буде тих аварій. Машини. чекаючи можливість повернути наліво, перекривають пішохідний перехід, чим створюють аварійну ситуацію. А так кому треба на Чевоного Хреста прошу до світлофора, далі на кільце на Володимирській і ви на місці. Всього лишніх 350 метрів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722932473)
скептик до Активіст
Показати IP
8 Вересня 2020 11:52
просто там потрібен світлофор і лежачий поліцай висотою 20 см
![](/public/images/user_no_foto.png?1722932473)
... до Активіст
Показати IP
8 Вересня 2020 12:44
До чого тут Володимирське кільце, якщо авто рухались у зворотньому напрямі?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722932473)
Іра
Показати IP
8 Вересня 2020 10:20
На Ковельській- Шевченка постійні аварії, чому не приймається ніяких мір?Поставте врешті камери і штрафуйте людей за проїзд на червоний сигнал! Кожен тиждень по кілька аварій а на пішоході страшно перейти, там же діти ходять!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722932473)
Експерт
Показати IP
9 Вересня 2020 03:50
Може кількість машин зменшити в місті? Ввести ліміт?
Як у Луцьку роблять рідини для вейпів
Сьогодні 11:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.