У Луцьку можна буде взяти Вифлеємський вогонь миру. Коли і де
![](/resize/450x377/r/files/news/2022/12-15/352311/320167172_917622355833913_2224321436629401881_n.jpg)
До кафедрального собору Святої Трійці у Луцьку 15 грудня прибув Вифлеємський вогонь миру. Він, запалений на місці народження Ісуса Христа, в умовах обстрілів та відключень електроенергії символізує нині й незламність українців.
Про це повідомили у Волинській єпархії ПЦУ.
"У день праведного Філарета Милостивого, після Божественної літургії, волинські скаути урочисто передали вогонь миру, який прийняв декан протоієрей Микола Нецькар.
18 грудня на Театральному майдані кожен зможе взяти це знамення тепла і надії до себе додому.
Передача вифлеємського вогню проводиться щороку та символізує єднання країн і людей. Пластуни передають його в різні заклади, аби він потрапив у кожну домівку й наповнив її святковим духом", – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Вифлеємський вогонь миру прибув до Луцька 13 грудня ранковим потягом зі столиці. Українські пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру мешканцям усіх регіонів, зокрема деокупованих територій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Волинській єпархії ПЦУ.
"У день праведного Філарета Милостивого, після Божественної літургії, волинські скаути урочисто передали вогонь миру, який прийняв декан протоієрей Микола Нецькар.
18 грудня на Театральному майдані кожен зможе взяти це знамення тепла і надії до себе додому.
Передача вифлеємського вогню проводиться щороку та символізує єднання країн і людей. Пластуни передають його в різні заклади, аби він потрапив у кожну домівку й наповнив її святковим духом", – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Вифлеємський вогонь миру прибув до Луцька 13 грудня ранковим потягом зі столиці. Українські пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру мешканцям усіх регіонів, зокрема деокупованих територій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.