У Луцьку масово звільняються сімейні лікарі
![](/resize/450x253/r/files/news/2021/12-21/328554/13950958_1076712355743548_743116016_o.jpg)
Сімейні лікарі в Луцьку масово переходять з комунальних закладів у приватні або ж відкривають ФОПи. Зокрема, в одній з амбулаторій колишньої другої поліклініки у Луцьку, де працювало 10 сімейних лікарів, звільнилося одразу четверо спеціалістів.
Вони перейшли працювати до «Нової поліклініки» на вулиці Зацепи. А пацієнти, які мали декларації з цими сімейними лікарями, тепер мають їх переукласти. Цю інформацію підтвердила Меланія Щадило – завідувачка амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 Луцького ЦПМД № 2, інформує ГІТ.
За її словами, це загальна тенденція по всій Україні і в Луцьку, зокрема. А однією з причин масового звільнення спеціалістів є їхня завантаженість, адже внаслідок медреформи, основне навантаження при амбулаторно-поліклінічній допомозі впало саме на сімейних лікарів.
«Тут ще співпало і те, що хвиля коронавірусної хвороби одна за другою, великі прийоми, видача сертифікатів, масова вакцинація населення, – розповідає Меланія Щадило. – Це все було покладено саме на сімейних лікарів і це так виснажило лікарів, що вони шукають, де їм легше було б працювати».
Щодо лікарів, які звільнилися, то зі слів Меланії Щадило, вони мали повний пакет декларантів, дехто при нормі 1800, мав навіть 1900 пацієнтів. То ж частина цих людей переукладуть декларації зі своїми сімейними на їхньому новому робочому місці.
Ті ж, хто побажає залишитися при амбулаторії, ще зможуть укласти з двома лікарями, які продовжують набір пацієнтів. Частину декларацій Меланія Щадило тимчасово переоформляє на себе, як завідувачку амбулаторії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вони перейшли працювати до «Нової поліклініки» на вулиці Зацепи. А пацієнти, які мали декларації з цими сімейними лікарями, тепер мають їх переукласти. Цю інформацію підтвердила Меланія Щадило – завідувачка амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 Луцького ЦПМД № 2, інформує ГІТ.
За її словами, це загальна тенденція по всій Україні і в Луцьку, зокрема. А однією з причин масового звільнення спеціалістів є їхня завантаженість, адже внаслідок медреформи, основне навантаження при амбулаторно-поліклінічній допомозі впало саме на сімейних лікарів.
«Тут ще співпало і те, що хвиля коронавірусної хвороби одна за другою, великі прийоми, видача сертифікатів, масова вакцинація населення, – розповідає Меланія Щадило. – Це все було покладено саме на сімейних лікарів і це так виснажило лікарів, що вони шукають, де їм легше було б працювати».
Щодо лікарів, які звільнилися, то зі слів Меланії Щадило, вони мали повний пакет декларантів, дехто при нормі 1800, мав навіть 1900 пацієнтів. То ж частина цих людей переукладуть декларації зі своїми сімейними на їхньому новому робочому місці.
Ті ж, хто побажає залишитися при амбулаторії, ще зможуть укласти з двома лікарями, які продовжують набір пацієнтів. Частину декларацій Меланія Щадило тимчасово переоформляє на себе, як завідувачку амбулаторії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 23
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
лучани
Показати IP
22 Грудня 2021 15:55
Рвонулись бабло заробляти на фейкових візитах пацієнтів. Потім всі побіжуть назад в державні та комунальні медзаклади.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
ветфельдшер
Показати IP
22 Грудня 2021 16:05
Так повідомте, які саме лікарі звільняються. Щоб пацієнт знав, що робити і до кого йди далі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Авжеж до ветфельдшер
Показати IP
22 Грудня 2021 16:44
Сімейні лікарі змушені будуть передзвонити до кожного пацієнта щоб набрати собі їх на новому місці. А от до кого йти далі... До Вас, шановний ветфельдшер, ви єдина наша надія! З одніє сторони сарказм, а з іншої... тварини ж не переносять тої хімії яку може переннести людина, тому саме безпечне лікування лише в вас, кому ж як Вам цього не знати. А політвірус теж показав хто кого за що має, так що до вас.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Саша
Показати IP
22 Грудня 2021 16:12
То, певно, брехлива інформація від завідувачки, бо ходили чутки що коли сімейні лікарі почали отримувати нормальні зарплати то декого в лікарні почала жаба давити. І, швидше за все, пацієти також підуть за своїми "сімейними", тим більше що вони будуть працювати за тими самими принципами що і в поліклініці. На Волинських Новинах була стаття про приватну клініку за адресою Ковельська 3.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
БУХой АЛкаш
Показати IP
22 Грудня 2021 16:30
І правильно роблять! Самі лікуйте себе за таку мізерну зарплату при такому навантаженні!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Народна прокуратура до БУХой АЛкаш
Показати IP
22 Грудня 2021 20:50
Навантаження, кажеш? А цілодобово поішачити в патрулі чи в слідчо-оперативній групі, без вихідних і свят, за вдвічі меншу зарплату, з забороною іншого підробітку, не пробував? Це свідчить лиш про те, що на попередній роботі звикли до лівих грошей від паціентів, які значно перевищували нинішню зарплату.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Артем до Народна прокуратура
Показати IP
23 Грудня 2021 07:48
В патрулі ,,воно,, ішачить ха ха... Ти б на заводі попробував в дві зміни, або вантажником в ,,АртемСіль,, вагони розгружати, або в шахту тебе загнати... Тоді побачив би, і зрозумів що ти абсолютно не ,,ішачить,,
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Народна прокуратура до Артем
Показати IP
23 Грудня 2021 10:14
Ну, або так. Це не суттєво. Є багато професій справді з сперйозними навантаженням. Навіть у тій же медицині. На швидкій, наприклад. А то знайшли тяжку професію: прийом лише за попереднім записом, у позаробочий час та у вихідні відпочивають, до пацієнтів не виїжджають. Та й робота - температуру поміряти і довідку виписати, або скерувати до більш розумнішого лікаря, профільноо, який, до речі, отримує уп'ятеро менше
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Андерсон до Народна прокуратура
Показати IP
24 Грудня 2021 06:52
В школі треба було вчитися гарно, тоді не прийшлося му**ром бути.!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Олег
Показати IP
22 Грудня 2021 16:40
Думаю, що скоро повертаються назад, бо ж вони звикли постійно "брати на лапу", а в приватній клініці це буде робити проблематичніше.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
? до Олег
Показати IP
22 Грудня 2021 16:44
Що означає "брати на лапу"? Так не давайте, не будуть брати!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Олег до ?
Показати IP
22 Грудня 2021 16:59
Да Ви просто геній!!! Ось виявляється, як можна подолати корупцію в країні - просто не давати і не будуть брати)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Володимир до Олег
Показати IP
23 Грудня 2021 09:48
"Просто перестати стріляти", - якось більшість купилась на таке. А загалом справді - почніть з себе. + жодного разу особисто мій сімейний не просив "подяки"
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Сімейна прокуратура до Олег
Показати IP
24 Грудня 2021 08:26
В кого вимагають саме сімейні лікарі гроші?!? Наххя таке писати?
Де таке є?
Скоро добалакаєтесь до того, що або за 800-1000 грн один прийом в приватній клініці, або 2 тижні чекати в державній, бо взагалі нікого не буде.
В нас найбільші "нероби": вчителі, лікарі, працівники дит садочків. Всі беруть "на лапу".
Ну то ідіть всі в приватну школу\клініку\садочок, і зрозумієте - що у Вас немає таких коштів, і не буде.
Тому Шановні, поважайте працю тих, хто є, бо Ви будучи працівником магазину, заводу, менеджером будь-чого, в цих галузях працювати не зможете. Бо немає ні освіти, ні навичок.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
123
Показати IP
22 Грудня 2021 16:55
Втікають , бо на сімейних лікарів і медсестер навалили все- що треба і не треба. Вимоги фізично невикональні. За неадекватне винагородження . От і тікають. Найшвидше молоді( бо шукають де легше і більше платять). Одні в приватні поліклініки, другі за кордон. А лямку тягнуть ті , що давно працюють, бо часи непевні, бояться щось змінити. Розумію і тих і других...не повинно бути так, що сімейна медицина так перевантажена і фінансово недоцоцінювана.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Лучанин
Показати IP
22 Грудня 2021 17:01
Раніше сімейні лікарі витрачали 50 відсотків робочого часу на відвідування хворих на дому. Після реформ Порошенка Супрун виклики лікарів додому відмінили. Документацію комп'ютерізували. То навантаження навпаки зменшилося.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Лучанин до Лучанин
Показати IP
22 Грудня 2021 17:18
Що, і тут Порох тобі в штани навалив?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Сімейна прокуратура до Лучанин
Показати IP
24 Грудня 2021 08:31
Серйозно?)
Якщо це сарказм - то це гарно.
Якщо ні - то це сумна історія.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
До порохоботів.
Показати IP
22 Грудня 2021 17:29
Валіть за своїм порохом .
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
яресько
Показати IP
22 Грудня 2021 19:56
позовите Супрун - она это придумала - пусть работает. Деньги ходят за пациентом))) это все ходят за деньгами. Супрун свалила в США и все, а вы тут бегайте за направлениями вместо чтоб к врачу попасть!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Ната
Показати IP
22 Грудня 2021 22:16
Ще так трохи зарплати платять ...40 грн в годину, то скоро пів країни звалить туди де платять нормально, хоча толкових лікарів зараз днем з вогнем не зшукати, конвеєр, а не медицина.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Наталці до Ната
Показати IP
23 Грудня 2021 09:29
А закордоном-8€ година,а в Польщі від 12 злотих,переведіть у гривні.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721819956)
Андерсон
Показати IP
24 Грудня 2021 06:48
Вас всіх треба відправити лікуватися до ветеринарів, може щось дойде в тупі голови
Медведчуку і спільникам повідомили про підозру у справі нафтопроводу «Самара-Західний напрямок»
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
На Волині стартував семиденний вишкіл «Військове таборування: впровадження української ідентичності»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
ВР не йде на канікули, депутати працюватимуть над законом про заборону УПЦ МП, – спікер
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.