У Луцьку гвардійці підписали Меморандум про співпрацю з Волинською православною богословською академією
Керівництво волинського підрозділу Національної гвардії України та ректор Волинської православної богословської академії Володимир Вакін домовилися проводити спільні тренінги, зустрічі з ветеранами НГУ, учасниками бойових дій.
Військова частина допомагатиме у проведенні практичних занять із підготовки військових священиків (капеланів).
Поглиблення взаємодії у сфері духовної освіти має значення, адже мова і віра стали тими фундаментальними речами, за які воює наш народ. Духовні потреби військовослужбовців сьогодні виходять на перший план. Спілкування зі священиками дає солдатам важливу підтримку і під час проходження служби, і в умовах бойових дій, – підкреслили нацгвардійці.
Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону, надає їм можливість повернутися у стрій. Тому одним із важливих напрямків співпраці, вказаних у Меморандумі, є психологічно-емоційне відновлення військовослужбовців та їхніх сімей.
Після підписання документа сторони обмінялися пам’ятними подарунками. Ректор академії Володимир Вакін провів для гвардійців цікаву екскурсію, розповівши про багату історію цього закладу і сучасні підходи в богословській освіті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Військова частина допомагатиме у проведенні практичних занять із підготовки військових священиків (капеланів).
Поглиблення взаємодії у сфері духовної освіти має значення, адже мова і віра стали тими фундаментальними речами, за які воює наш народ. Духовні потреби військовослужбовців сьогодні виходять на перший план. Спілкування зі священиками дає солдатам важливу підтримку і під час проходження служби, і в умовах бойових дій, – підкреслили нацгвардійці.
Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону, надає їм можливість повернутися у стрій. Тому одним із важливих напрямків співпраці, вказаних у Меморандумі, є психологічно-емоційне відновлення військовослужбовців та їхніх сімей.
Після підписання документа сторони обмінялися пам’ятними подарунками. Ректор академії Володимир Вакін провів для гвардійців цікаву екскурсію, розповівши про багату історію цього закладу і сучасні підходи в богословській освіті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Манергейм
Показати IP
1 Грудня 2022 07:27
Пропоную підписати ше меморандум з Бундесвером чи Вест_Пойнт- більше толку
Анонім
Показати IP
1 Грудня 2022 08:51
попи почали офіційно примазуватися до військових, щоб потім заявляти " ми теж там були"?
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.