У Луцьку горів житловий будинок, троє людей загинуло. Фото. Оновлено
![](/resize/450x337/r/files/news/2021/04-21/313828/176578231_1801178880053499_8757444032164576147_n.jpg)
У Луцьку на вулиці Шевченка трапилась пожежа в житловому будинку.
Про це повідомив начальник сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Нестеров у Фейсбуці.
Повідомлення про пожежу надійшло о 19:19.
На місці працювали рятувальники 2-ї та 25-ї Державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Волинській області – всього 3 пожежних авто, близько 15 рятувальників.
На місці пожежі виявили 3 загиблих.
Через сильне задимлення всередині будівлі рятувальники працювали в спеціальних апаратах на стисненому повітрі для захисту органів дихання та зору.
Ліквідували пожежу о 20:10.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив начальник сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Нестеров у Фейсбуці.
Повідомлення про пожежу надійшло о 19:19.
На місці працювали рятувальники 2-ї та 25-ї Державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Волинській області – всього 3 пожежних авто, близько 15 рятувальників.
На місці пожежі виявили 3 загиблих.
Через сильне задимлення всередині будівлі рятувальники працювали в спеціальних апаратах на стисненому повітрі для захисту органів дихання та зору.
Ліквідували пожежу о 20:10.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721460821)
Віктор
Показати IP
21 Квітня 2021 21:21
Труп заберіть з 2 прикріпленого фото !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721460821)
Куні
Показати IP
21 Квітня 2021 21:43
На якусь бомжатню схоже
![](/public/images/user_no_foto.png?1721460821)
103 до "Куні"
Показати IP
22 Квітня 2021 08:50
Так з вами згідний на 100%, в квартирі до пожежі жили громадяни, що зловживали спиртними напоями та вели аморальний спосіб життя. Сусіди, про пожежу на диспетчера номер 103 повідомили в 19.19 годин, пожежу пожежники загасили в 20.10 годин. Припустимо, що помешкання загорілось в 17.30-18.30 годин, загинуло три особи. Хіба твереза і не хвора людина може в 16.00-17.00 годин, лягати спати. Тут тільки одна причина: мешканці помешкання пили горілку, гуляли цілий день, а в 16.00-17.00 годин вирубились та позасинали, а на варочній плиті залишили щось жаритись чи варитись. Ще одна версія, як правило у таких людей, що вживають алкоголь в квартирі геть відсутні протипожежні правила: відкритий вогонь, висить оголена електропроводка, працюють саморобні обіргівачі, несправний димохід або піч.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721460821)
монтана
Показати IP
22 Квітня 2021 16:41
Природний відбір !!
У Луцьку на перехресті бус збив велосипедиста
Сьогодні 10:32
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:32
Пити могорич на Волині було професією
Сьогодні 09:36
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:36
В Україні відновили перевірки якості пального на АЗС
Сьогодні 09:08
Сьогодні 09:08
Пройти переможним парадом Красною площею й розстріляти Кремль: про що мріють князівські воїни з Волині
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
У Луцьку з аукціону продадуть унікальний «Сопілковий лот»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.