У Луцьку «Гармидер» кличе на додатковий прем’єрний показ нової вистави
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/10-20/348939/311687207_485426730270239_6867480316860181785_n.jpg)
У Луцьку 21 жовтня театр «Гармидер» влаштує додатковий прем’єрний показ вистави «Синдром уцілілого». Вилучені за квитки кошти спрямують у волонтерський штаб «Ангар».
Про це повідомили у театрі.
Перші прем’єрні покази вистави «Синдром уцілілого», якими луцький незалежний театр «Гармидер» відкрив свій 19-й театральний сезон, зібрали аншлаг у просторі «Культурне укриття» і викликали емоційні відгуки глядачів у мережі.
«Дякую, Гармидере. Ви вибрали говорити про тяжке, болюче, але про таке реальне і дійсне. Про війну, яка у кожному з нас, про кожного з нас у цій війні», – прокоментувала психологиня Світлана Сасюк, яка допомагала осмислювати проблематику на обговоренні після показів.
У жовтні гармидерівці вирішили влаштувати ще один додатковий прем’єрний показ. Виставу за драматичною поемою Андрія Бондаренка у постановці Руслани Порицької можна буде побачити у найближчу п’ятницю – 21 жовтня о 18:30. Автор написав текст у березні 2022 року, який став за його словами рефлексією на вороже вторгнення. У виставі діють два актори: Вадим Хаїнський і Павло Порицький. Вони протягом години задають складні і актуальні питання про наше сьогодення і місце людину у ньому.
Традиційним після вистави буде обговорення із глядачами. Благодійні квитки, кошти із яких будуть спрямовані у волонтерський штаб «Ангар», можна придбати за посиланням.
А також вперше за період війни у луцького театру заплановані гастролі – «Гармидер» був запрошений із майстер-класом і показом цієї вистави у Вінницю. Там «Синдром уцілілого» можна буде побачити 22 жовтня о 18:00 у культурному просторі «ПІЧ», який зараз працює як антикризовий хаб в рамках проекту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ». А наступного дня керівниця і режисерка театру Руслана Порицька проведе для вінничан акторський тренінг на тему «improv».
Це не перші гастролі театру до Вінниці. У листопаді 2013 року за запрошенням Олега Чорногуза «Гармидер» виступив на малій сцені Вінницького державного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Садовського з трагікомедією «За 10 відсотків».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у театрі.
Перші прем’єрні покази вистави «Синдром уцілілого», якими луцький незалежний театр «Гармидер» відкрив свій 19-й театральний сезон, зібрали аншлаг у просторі «Культурне укриття» і викликали емоційні відгуки глядачів у мережі.
«Дякую, Гармидере. Ви вибрали говорити про тяжке, болюче, але про таке реальне і дійсне. Про війну, яка у кожному з нас, про кожного з нас у цій війні», – прокоментувала психологиня Світлана Сасюк, яка допомагала осмислювати проблематику на обговоренні після показів.
У жовтні гармидерівці вирішили влаштувати ще один додатковий прем’єрний показ. Виставу за драматичною поемою Андрія Бондаренка у постановці Руслани Порицької можна буде побачити у найближчу п’ятницю – 21 жовтня о 18:30. Автор написав текст у березні 2022 року, який став за його словами рефлексією на вороже вторгнення. У виставі діють два актори: Вадим Хаїнський і Павло Порицький. Вони протягом години задають складні і актуальні питання про наше сьогодення і місце людину у ньому.
Традиційним після вистави буде обговорення із глядачами. Благодійні квитки, кошти із яких будуть спрямовані у волонтерський штаб «Ангар», можна придбати за посиланням.
А також вперше за період війни у луцького театру заплановані гастролі – «Гармидер» був запрошений із майстер-класом і показом цієї вистави у Вінницю. Там «Синдром уцілілого» можна буде побачити 22 жовтня о 18:00 у культурному просторі «ПІЧ», який зараз працює як антикризовий хаб в рамках проекту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ». А наступного дня керівниця і режисерка театру Руслана Порицька проведе для вінничан акторський тренінг на тему «improv».
Це не перші гастролі театру до Вінниці. У листопаді 2013 року за запрошенням Олега Чорногуза «Гармидер» виступив на малій сцені Вінницького державного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Садовського з трагікомедією «За 10 відсотків».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.