У Луцьку – ДТП: на перехресті не поділили дорогу два авто
![](/resize/450x395/r/files/news/2019/07-19/272861/11.jpg)
Ранкова ДТП трапилася у Луцьку на вулиці Карпенка-Карого. Так, ранкової доби на перехресті не поділили дорогу дві автівки.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Так, близько 9 години на перехресті вулиць Задворецької та Карпенка-Карого зіткнулися Audi A4 та Пежо Партнер. Аварія трапилася на світлофорі, поблизу залізничного переходу.
Зі слів свідків аварії, автомобіль марки Аudi А4, не дотримавшись безпечної дистанції, в'їхав у Pegout. У результаті аварії - ускладнений рух транспорту на цьому відрізку дороги.
Внаслідок зіткнення, в Audi пошкоджена передня частина автомобіля.
На щастя, ніхто не постраждав. Деталі уточнюються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Так, близько 9 години на перехресті вулиць Задворецької та Карпенка-Карого зіткнулися Audi A4 та Пежо Партнер. Аварія трапилася на світлофорі, поблизу залізничного переходу.
Зі слів свідків аварії, автомобіль марки Аudi А4, не дотримавшись безпечної дистанції, в'їхав у Pegout. У результаті аварії - ускладнений рух транспорту на цьому відрізку дороги.
Внаслідок зіткнення, в Audi пошкоджена передня частина автомобіля.
На щастя, ніхто не постраждав. Деталі уточнюються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.