У Луцьку – другий день Євроліги: сьогодні визначиться переможець. Фото
В обласному центрі Волині триває другий день чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств (Євроліга). Після вчорашнього дня змагань Україна займала третє місце у загальнокомандному заліку.
Вже сьогодні ближче до вечора визначиться переможець чемпіонату Європи.
Так, представники восьми країн у другий день змагань поміряються силами у різноманітних легкоатлетичних дисциплінах. Зокрема, з самого ранку чоловіки бігали 110 метрів з бар‘єрами, наступною дисципліною у представників сильної статі була метання диска. Натомість жінки стрибали в довжину.
Після обіду на чоловіків чекає ще три види: стрибки з жердиною, метання списа та біг на 1500 метрів. Жінки ж метатимуть спис та бігатимуть 800 метрів.
Відзначимо, що сьогодні визначиться переможець Євроліги, тож на глядачів впродовж дня чекають баталії на різноманітних секторах. А ввечері відбудеться церемонія нагородження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вже сьогодні ближче до вечора визначиться переможець чемпіонату Європи.
Так, представники восьми країн у другий день змагань поміряються силами у різноманітних легкоатлетичних дисциплінах. Зокрема, з самого ранку чоловіки бігали 110 метрів з бар‘єрами, наступною дисципліною у представників сильної статі була метання диска. Натомість жінки стрибали в довжину.
Після обіду на чоловіків чекає ще три види: стрибки з жердиною, метання списа та біг на 1500 метрів. Жінки ж метатимуть спис та бігатимуть 800 метрів.
Відзначимо, що сьогодні визначиться переможець Євроліги, тож на глядачів впродовж дня чекають баталії на різноманітних секторах. А ввечері відбудеться церемонія нагородження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.