У Луцьку до програми підтримки військових частин внесли штурмову бригаду Нацполіції
![](/resize/450x257/r/files/news/2024/04-24/381396/630_360_1688465098-653.jpg)
В обласному центрі Волині внесли зміни до програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин та інших військових формувань, проведення заходів територіальної оборони та мобілізаційної підготовки міської територіальної громади на 2022-2024 роки, включивши до неї штурмову бригаду Національної поліції.
Про це стало відомо під час засідання сесії Луцької міської ради.
Як зазначено у рішенні, департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють», до складу якого увійшов територіальний підрозділ — управління поліції особливого призначення № 3 (штурмовий батальйон Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова) – бере участь в обороні України, відсічі збройної агресії проти України, виконанні завдань територіальної оборони, звільненні захоплених ворогом територій та відновлення територіальної цілісності України.
Читати ще: В Україні спростять оформлення статусу учасника бойових дій
Включення цього підрозділу Нацполіції до програми підтримки військових частин дозволить покращити матеріально-технічне забезпечення ДПОП «ОШБ «Лють» для виконання бойових завдань та підвищить рівень боєздатності особового складу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання сесії Луцької міської ради.
Як зазначено у рішенні, департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють», до складу якого увійшов територіальний підрозділ — управління поліції особливого призначення № 3 (штурмовий батальйон Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова) – бере участь в обороні України, відсічі збройної агресії проти України, виконанні завдань територіальної оборони, звільненні захоплених ворогом територій та відновлення територіальної цілісності України.
Читати ще: В Україні спростять оформлення статусу учасника бойових дій
Включення цього підрозділу Нацполіції до програми підтримки військових частин дозволить покращити матеріально-технічне забезпечення ДПОП «ОШБ «Лють» для виконання бойових завдань та підвищить рівень боєздатності особового складу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
Сьогодні 20:48
Сьогодні 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.