USD 41.00 41.30
  • USD 41.00 41.30
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.30 10.50

У Луцьку до офісу партії Медведчука принесли заморожений язик

16 Липня 2020 13:31
У Луцьку біля офісу політичної партії «Опозиційна платформа за життя» відбулася акція «Тримайте язик – руки геть від мови!» Партійцям хочуть передати заморожений язик у контейнері з льодом.

Біля партійного офісу на вулиці Винниченка зібралося близько 20 лучан, повідомляє Суспільне.

Учасники акції виступають проти законопроєкту №2362, який передбачає скасування у законі про мову переходу учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020 та дозвіл викладати декілька навчальних предметів російською мовою в усіх українських школах.

З собою на акцію лучани взяли плакати з написами «Руки геть від мови!», а також принесли заморожений язик корови.

Зі слів одного з організаторів акції, язик планують передати представникам «ОПЗЖ» для лідера партії Віктора Медвечука.

Станом на 11:00 акція завершилася. З офісу партії ніхто до протестувальників не вийшов. Зі слів організаторів, контейнер із замороженим язиком відправлять поштою в головний офіс ОПЗЖ у Києві.

Подібні акції, на захист мови відбуваються у ще кількох регіонах України.

Як відомо, законопроєкт №2362 Максима Бужанського зареєстрували у Верховній Раді у жовтні 2019 року. Очікувалося, що днями проєкт винесуть на голосування до парламенту. Станом на 16 липня у порядку денному цього проєкту немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Гоцул Показати IP 16 Липня 2020 13:43
А хто головний цього прайду у жовтій футболці ???
777 до Гоцул Показати IP 16 Липня 2020 13:57
А это по ходу его язык в коробке...
Василь Показати IP 16 Липня 2020 14:30
У таку спеку відправляти по пошті? Засмердиться.Краще нарочним.
Активіст Показати IP 16 Липня 2020 14:36
Як у воду пукнули. Сімдесят процентів мітингувальників спілкувались на суржику.
Корінний лучанин Показати IP 16 Липня 2020 15:42
"Д.....и,б...ь" С.Лавров.
Волиняка Показати IP 16 Липня 2020 15:43
Де в Луцьку офіс тих колаборантів з опиздіжі?
Тутечки до Волиняка Показати IP 16 Липня 2020 17:04
м. Луцьк, вул. Винниченка, 14А Тел. (068) 009-80-00 Ел.адреса: [email protected]
777 до Волиняка Показати IP 17 Липня 2020 11:31
А тебе зачем? Хочешь пополнить ряды дебилов? Или хочешь погавкать там как моська на слона?
Я Показати IP 16 Липня 2020 15:58
чим би дурням не тішитись
Лучанка Показати IP 16 Липня 2020 16:52
Молодці хлопці, треба захищати свою мову! Щоб Путлер кордони не путав.
Оригінал на німецькі Показати IP 16 Липня 2020 17:07
Стефан Поппель "...но украинская революция будет отличаться от всех прочих революций тесными мужскими связями. И я не говорю здесь о дружбе! Чтобы свергнуть с себя оккупацию москалей украинские мужчины должны познавать друг друга. Это путь к свободе, это путь к незалежности. И я верю, что однажды такой день наступит" (Степан Бандера "Украинский народ и революция" 1950 год").
вася Показати IP 16 Липня 2020 17:22
По-ходу эти бездельники защищают от нападения то, на что не нападают. Неужели нет более важных дел и проблем?!! Кумарят