У Луцьку діти-переселенці створили символічне панно «Повернення додому». Фото
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/06-10/340674/1028242080787fac.jpg)
Вісім дітей-переселенців з Києва і Харкова та п’ятеро їхніх ровесників з Луцька створили в обласному центрі Волині патріотичне панно. Кожен з дітей малював те, що рідне і близьке серцю.
Про це розповіла Суспільному авторка ідеї Людмила Салинська.
Над створенням панно працювали чотири заняття, а це – майже десять годин, говорить Людмила Салинська. Діти-переселенці з батьками зобразили будинки, дерева, квіти, людей, котів та янголят. Допомагали їм у цьому учні Луцької художньої школи.
Назву «Повернення додому» для панно запропонували переселенці.«Коли ми починали це все малювати, було дуже важко наповнити якимсь таким барвистим змістом. Але першочергово, це наша мрія – повернення додому», – говорить переселенець з Харкова Степан Карпусь, який разом із 12-річним сином долучився до створення панно.
Через постійні обстріли родина Харкова на початку березня приїхав до Луцька. З того часу старший син Тимофій відвідує уроки арт-терапії при Луцькій художній школі.
«До війни, – каже хлопець, – ні разу не малював, а тепер подобається».Степан Карпусь малював панно разом з 12-річним сином.
«Панно створили на спеціальному будівельному полотні. Малювали акриловими фарбами. Його довжина п’ять з половиною метрів, а ширина метр та двадцять сантиметрів», – говорить Людмила Салинська.
Зараз панно експонується в артгалереї луцького Палацу культури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному авторка ідеї Людмила Салинська.
Над створенням панно працювали чотири заняття, а це – майже десять годин, говорить Людмила Салинська. Діти-переселенці з батьками зобразили будинки, дерева, квіти, людей, котів та янголят. Допомагали їм у цьому учні Луцької художньої школи.
Назву «Повернення додому» для панно запропонували переселенці.«Коли ми починали це все малювати, було дуже важко наповнити якимсь таким барвистим змістом. Але першочергово, це наша мрія – повернення додому», – говорить переселенець з Харкова Степан Карпусь, який разом із 12-річним сином долучився до створення панно.
Через постійні обстріли родина Харкова на початку березня приїхав до Луцька. З того часу старший син Тимофій відвідує уроки арт-терапії при Луцькій художній школі.
«До війни, – каже хлопець, – ні разу не малював, а тепер подобається».Степан Карпусь малював панно разом з 12-річним сином.
«Панно створили на спеціальному будівельному полотні. Малювали акриловими фарбами. Його довжина п’ять з половиною метрів, а ширина метр та двадцять сантиметрів», – говорить Людмила Салинська.
Зараз панно експонується в артгалереї луцького Палацу культури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Уродженець Камінь-Каширщини закликав підтримувати російську армію. Його покарали умовним терміном![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.