У Луцьку чоловік під кайфом і в самих трусах бігав під’їздом з двома ножами
У Луцьку з ножами та в самому лиш спідньому бігав молодий чоловік. Мешканці будинку на проспекті Соборності, 38 розповіли, що молодик спочатку забарикадувався в передбаннику між квартирами, а згодом грюкав у двері в під’їзді. На місце приїхали поліцейські та швидка допомога.
Молодика доправили в наркодиспансер, йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».
Днями для мешканців одного з під’їздів на проспекті Соборності, 38 видався незвичний ранок. Працівники бойлерної розповідають: близько дев’ятої години в двір приїхала поліція, а за нею – швидка.
Мирослава Миколаївна мешкає в кутовому під’їзді. Розповідає: невідомий чоловік із двома ножами в руках зачинився в передбаннику навпроти її квартири і просив допомоги.
«Забарикадувався там чоловік років 30-40, закрившись на «собачку». Коли вони таки вмовили його відкрити, він накинувся з табуреткою і з двома ножами. Кричав: «Спасітє міня». Але не нападав», – розповіла мешканка будинку.
Пані Мирослава додає: з метою безпеки поліцейські попросили не заходити в під’їзд. Вони, своєю чергою, чоловіка з ножами діставали вже з ліфта, куди він перемістився. Затриманий був лише в нижній білизні.Як стало відомо, йдеться про чоловіка віком до 30 років родом з Луганщини. В обласному центрі Волині мешкає недавно, разом з жінкою та дитиною. На щастя, ножами він нікого не поранив, тож поліція не складала на нього жодних протоколів. Його передали медикам, а ті доправили дебошира в наркодиспансер.
Читати ще: На Волині на вокзалі від ураження струмом загорівся 14-річний хлопець
«Хворий потрапив до нас на швидкій у зв’язку з тим, що він мав неадекватну поведінку, був збуджений, спостерігалися розлади сприйняття, тобто галюцинації. Наразі хворий адекватний. Галюцинацій нема», – каже в. о. завідувача відділення №1 Тетяна Салінська.
Медик додає: чоловік не заперечував, що вживав наркотичні речовини. Зізнався, що вживав солі PVP, які викликають галюцинації, збудження, неадекватну поведінку, нав’язливі ідеї та агресію.
«Ці наркотики виводяться з організму в основному до трьох діб. Гострий період триває від трьох до шести годин, далі можуть бути ще залишкові явища у вигляді безсоння, марення» – розповідає Тетяна Салінська.
Підступність цього виду наркотиків, пояснюють медики, ще й у тому, що він може спровокувати психічні захворювання. Зрештою пацієнт одержав антидот, серцеві препарати та заспокійливе. Лікарі кажуть: після проведеного етапу детоксикації його випишуть. А далі він може пройти у них курс лікування від наркотичної залежності, головне – аби сам виявив бажання вилікуватись.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Молодика доправили в наркодиспансер, йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».
Днями для мешканців одного з під’їздів на проспекті Соборності, 38 видався незвичний ранок. Працівники бойлерної розповідають: близько дев’ятої години в двір приїхала поліція, а за нею – швидка.
Мирослава Миколаївна мешкає в кутовому під’їзді. Розповідає: невідомий чоловік із двома ножами в руках зачинився в передбаннику навпроти її квартири і просив допомоги.
«Забарикадувався там чоловік років 30-40, закрившись на «собачку». Коли вони таки вмовили його відкрити, він накинувся з табуреткою і з двома ножами. Кричав: «Спасітє міня». Але не нападав», – розповіла мешканка будинку.
Пані Мирослава додає: з метою безпеки поліцейські попросили не заходити в під’їзд. Вони, своєю чергою, чоловіка з ножами діставали вже з ліфта, куди він перемістився. Затриманий був лише в нижній білизні.Як стало відомо, йдеться про чоловіка віком до 30 років родом з Луганщини. В обласному центрі Волині мешкає недавно, разом з жінкою та дитиною. На щастя, ножами він нікого не поранив, тож поліція не складала на нього жодних протоколів. Його передали медикам, а ті доправили дебошира в наркодиспансер.
Читати ще: На Волині на вокзалі від ураження струмом загорівся 14-річний хлопець
«Хворий потрапив до нас на швидкій у зв’язку з тим, що він мав неадекватну поведінку, був збуджений, спостерігалися розлади сприйняття, тобто галюцинації. Наразі хворий адекватний. Галюцинацій нема», – каже в. о. завідувача відділення №1 Тетяна Салінська.
Медик додає: чоловік не заперечував, що вживав наркотичні речовини. Зізнався, що вживав солі PVP, які викликають галюцинації, збудження, неадекватну поведінку, нав’язливі ідеї та агресію.
«Ці наркотики виводяться з організму в основному до трьох діб. Гострий період триває від трьох до шести годин, далі можуть бути ще залишкові явища у вигляді безсоння, марення» – розповідає Тетяна Салінська.
Підступність цього виду наркотиків, пояснюють медики, ще й у тому, що він може спровокувати психічні захворювання. Зрештою пацієнт одержав антидот, серцеві препарати та заспокійливе. Лікарі кажуть: після проведеного етапу детоксикації його випишуть. А далі він може пройти у них курс лікування від наркотичної залежності, головне – аби сам виявив бажання вилікуватись.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анонім
Показати IP
16 Серпня 2023 20:47
Наслухаються всяких сатаністів, он Slipknot на стіні написано, а потім бігають під наркотою
ОДІН.
Показати IP
16 Серпня 2023 21:26
ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК......
Рада декриміналізувала крадіжки на суму до 3000 грн
Сьогодні 16:18
Сьогодні 16:18
Росія переховує кораблі у Новоросійську, але дрони Sea Baby діставатимуть і туди, – ВМС
Сьогодні 15:44
Сьогодні 15:44
Українцям слід готуватись до суттєвого підвищення податків
Сьогодні 15:28
Сьогодні 15:28
Безпека, кар’єра і здоров’я: в Луцьку обговорили стратегії розвитку молоді та реалізації молодіжної політики
Сьогодні 15:12
Сьогодні 15:12
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:54
Сьогодні 14:54
15 років зволікань: з департаментом культури Волинської ОВА судитимуться через давні городища
Сьогодні 14:38
Сьогодні 14:38
Віддав життя за Україну: загинув волинянин Микола Ковальчук
Сьогодні 14:05
Сьогодні 14:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.