USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.35 41.60
  • PLN 10.60 10.80

У Луцьку через ожеледицю маршрутка в’їхала в легковик. Фото

6 Лютого 2017 10:19
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні у центрі Луцька через несприятливі погодні умови.

Близько 10-ї години ранку водій маршрутки № 9 через ожеледицю не впорався з керуванням і "в'їхав" у легковий автомобіль. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці та надіслали фото.



Як повідомляє Конкурент, інцидент трапився на розі вулиць Словацького і Шевченка, унаслідок зіткнення вулицею Шевченка утворився значний затор.

"Не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого скоїв зіткнення з автомобілем. Швидкість не вибрав, слизьке дорожнє покриття. Водій легковика, швидше всього, пропускав пішохода, зупинявся. Обійшлося без потерпілих. Лише незначні механічні пошкодження транспортних засобів", – прокоментував ДТП працівник патрульної поліції.

За станом на 10:20, зі слів очевидців, затору вже не було.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ігор луцький Показати IP 6 Лютого 2017 10:59
На фото добре видно в якому стані дорожнє покриття.І це в центрі міста.На комунальників склали протокол?
Анонім до Ігор луцький Показати IP 6 Лютого 2017 11:54
Поліція під час аварії має регулювати рух транспорту. Жодного разу. Ходять два три д**іла один за одним...
сань Показати IP 6 Лютого 2017 11:13
Зараз налетять з кометарями ті яких давить жаба, що люди їздять на авто іноземної реєстрації ... враховуючи що audi на ін реєстрації PS В самого невеличке авто на укр реєстрації і до тих хто має авто на ін реєстрації ставлюся нормально.
вова Показати IP 6 Лютого 2017 11:19
І знову поляки. треба було розвалити так щоб відразу на шрот. ту ауді
ввв до вова Показати IP 6 Лютого 2017 14:16
заїдь в польшу... тай скажи там таке... слабо..?. чи в любу іншу країну... ? можеш в зону АТО. там повно машин.. на іноземній реєстрації і їздять наші бійці.. їм теж скажеш... давай...рви..на шрот..
Лучанка Показати IP 6 Лютого 2017 11:43
Не стало господаря в місті і почався бардак на дорогах!!!
петя до Лучанка Показати IP 6 Лютого 2017 12:47
його и не було того порядку
Анонім Показати IP 6 Лютого 2017 12:11
маршручик винен-хай платить.вони дуже наглі і їздять як хочуть
Ігор луцький до анон Показати IP 6 Лютого 2017 13:40
А що,вони вміють регулювати?
Володимир Показати IP 6 Лютого 2017 16:27
Маршрутчики ніколи дистанції не тримають.Вони ж професіонали.