USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

У Луцьку чемний «бляхар» пропускав пішохода і скоїв ДТП

29 Березня 2018 10:19
Водій автомобіля на іноземній реєстрації вирішив на перехресті здати назад, аби пропустити пішохода. Водій не глянув у дзеркала й не помітив автівки позаду нього, в результаті відбулося зіткнення.

Про це повідомив Олег Мельничук‎ у Фейсбуці на сторінці спільноти АвтоАндони Луцька та розмістив відповідне відео з місця події.

«Чемний бляхар вирішив пропустити пішохода.... а дзеркала йому не потрібні», - йдеться у дописі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Олег Показати IP 29 Березня 2018 10:23
Подвiйне порушення
Вася до Олег Показати IP 29 Березня 2018 11:59
Плюс яскравий показник потрібності відеореєстратора в наших умовах. Добре якщо в схожій ситуації винуватець нормальною людиною виявиться, і не буде включати окуня "стояв, а мені в зад в'їхали".
ангст Показати IP 29 Березня 2018 10:29
Так хіба бляхар винен? А водій позаду не повинен хіба дотримуватись безпечної дистанції? Чи потрібно задавити пішохода?
ахах до ангст Показати IP 29 Березня 2018 10:46
бляхар 1000% не винен ахаха))))) дистанція - це відстань під час руху... читай правила. а по водію на єврономерах відразу видно шо в автошколу він не ходив, бо любий інструктор за таке по вухах надавав би!
Лучанин до ангст Показати IP 29 Березня 2018 12:01
Задавити пішохода? Так тут походу пішоход давив бляхара, а той тікав. Два порушення, як льоду. Треба ще з-за кордону не тільки авто приганяти, а й "їздити" брати, хоч відерце, щоб чудес не витворяли.
Зоряк Шкорян Показати IP 29 Березня 2018 10:32
От і знову не змогли стриматись і не "підколоти" власника автомобіля на іноземній реєстрації. Так ніби укробляхарі завжди в дзеркала дивляться.
уважний до Зоряк Шкорян Показати IP 29 Березня 2018 11:10
та і укрномери не святі. але дуже часто водії на бляхах розглядають своє авто як "тренувальне", бо воно коштує копійки, і його не шкода. проте вони наносять шкоду іншим і людей це обурює. я віддав останні гроші, пригнав розмитнив (все по закону!) класну не биту машину, а тут якийсь валянок який замість автошколи вчиться їздити на блясі мені побив авто. своїм коритом за 1500дол розбив мені авто за 10000євро! просто тому шо не відчуває фінансової відповідальності. і страховка то покриє ремонт (якшо ця страховка в того валянка є), але ж машина то моя втрачає вартість, бо вона вже після дтп... яка реакція має бути в водія на укрномерах? поставте себе на його місце
Коля до Зоряк Шкорян Показати IP 29 Березня 2018 14:33
Тому що жаба задавила.Вiн ж за свою 7тис.$ вiддав,а евробляхар 1.5 тис.$ за таку ж.А хто йому винен?
уважний до Коля Показати IP 29 Березня 2018 16:45
як можна використовувати термін "жаба давить" в правовій державі? думаю точніше буде сказати почуття несправедливості, подвійних стандартів, хоча конституція гарантує РІВНІСТЬ всіх громадян перед законом
щл Показати IP 29 Березня 2018 10:44
Епічний до...б!)))
імя до щл Показати IP 29 Березня 2018 13:21
Вам було б легше якби він це зробив на жигулях? тут акцент на "бляхи"
гіпотетично до імя Показати IP 29 Березня 2018 14:05
коли зроблять так на жигулях - тоді і будем обговорювати, а сьогодні, як і вчора і позавчора обговорюєм бляху
Dexter Показати IP 29 Березня 2018 13:43
А чого не посигналив для водія блях? Напевно того, що сам окунь окунь як і бляхар.
скептик Показати IP 29 Березня 2018 20:11
звичайна недосвідченість водія. і бляхи тут ні при чому. деякі блондини на укрномерах ще й не таке чудять
геша Показати IP 29 Березня 2018 20:31
а чого ви так налетіли на,евро бляхи,водію,який постраждав відшкудували збитки у обсязі якому він порахував вірним,а те що він хизуеться знаням дорожніх правил,то е такий нюанс завжди залишайся людиною,світ круглий і з сам в таку ситуацію щоб не попав
Мельничук Олег Показати IP 29 Березня 2018 22:08
Ніхто нічим не хизується. На початку 2000 -их молоді хлопці купували за 1000-2000$ спортивні мотоцикли і калічились самі. Тепер євробляхи, портять майно інших і калічать оточуючих людей. Була неприємна ситуація, слава богу без серйозних наслідків, розійшлись полюбовно. Але настрій спорчений і забитий ще один цвях в сприймання єврономерів на дорозі. Саме тому була публікація на ФБ, було обговореня, яке ні до чого не призвело. Образно кажучі є дві стіни які кидаються одна в одну горохом. В обід публікація видалена. Про булікацію тут дізнався ввечері. Хто і з чийого дозволу опублікував це тут невідомо. Нема про що писати?
наталья Показати IP 30 Березня 2018 09:35
Мае бути дістанція між авто,а не приліпився!