USD 41.50 41.88
  • USD 41.50 41.88
  • EUR 41.60 41.88
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку більше не буде супроводів екіпажів «На щиті», які прибувають з фронту

21 Червня 2024 09:50
Від 19 червня у Луцьку супроводи полеглих захисників будуть здійснюватися тільки від СМЕ (моргу) до храму, опісля – до місця поховання по маршруту, який буде узгоджуватись з родиною.

Про це повідомили у телеграм-каналі Супровід «НА ЩИТІ» Луцьк.

Як пояснили, так сталося через осіб, які перетворили супроводи на вистави з порушеннями правил дорожнього руху та повчаннями інших, «несвідомих», водіїв.

«Розуміємо, що зараз виникатиме багато запитань чому так, тому пояснюємо, це відбулось завдячуючи людям, які вирішили супроводи полеглих перетворити на показові піар-вистави з порушенням ПДР, створенням аварійних ситуацій, розбиранням дзеркал та повчаннями «свідомості» водіїв», – зазначили автори допису.

Оскільки у мережі люди почали звинувачувати у відміні міську владу – у міськраді наголосили: рішень щодо здійснення супроводу полеглих Героїв, які повертаються «На щиті» на вічний спочинок, Луцька міська рада не ухвалювала, повідомлення розмістили волонтери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Петро Показати IP 21 Червня 2024 10:01
Якщо якийсь ідіот не дає дороги кортежу, або піниться, його слід провчити, щоб памятав довго. Забороняти супровід героїв через якихось придурків, неправильно. Це ганебне рігення слід скасувати! Вічна память Героям!
Богдан Показати IP 21 Червня 2024 10:40
Людина віддала найцінніше що у неї є - життя, і дехто не може потерпіти якісь незручності, то ганьба народу!
Людмила Показати IP 21 Червня 2024 11:02
Щоб люди не знали, що Героїв везуть
Коля Показати IP 21 Червня 2024 11:12
Це ганьба за такі рішення. Люди гинуть і їм ніякої останньої шани?!!
читач Показати IP 21 Червня 2024 11:26
Це виходить загинув, рідні робіть що хочете. Це дибілізм. Всі повинні знати наших героїв і супроводжувати обовязково треба.
Лучанка Показати IP 21 Червня 2024 11:34
Це ви називаєте причиною відміни супроводу полеглих????Це ганьба для міста...Можливо і стенди з фотографіями загиблих комусь скоро будуть заважати????
Альона Показати IP 21 Червня 2024 12:19
Ганебне рішення! Ми ж не росіяни, щоб приховувати скільки наших хлопців та дівчат помирають. Соромно за своє місто( дуже соромно
ОДІН Показати IP 21 Червня 2024 12:42
ВИМКНУТИ ЇМ ТРИВОГУ.ГОЛОВНЕ ЦЕ СПОКІЙ.ЛУЧАНИ МАЮТЬ ПЕРЕБУВАТИ У СТАНІ СПОКОЮ.
Лучанин Показати IP 21 Червня 2024 12:43
Для того щоб провести достойно Героя достатньо 2 машин: власне тої, що везе полеглого і супровід поліції. Решта водіїв, які беруть участь у даній події реально не потрібні.
Александр-1 до Лучанин Показати IP 21 Червня 2024 13:55
Супроводжувати треба. Багато наших людей забувають що іде війна. Їм треба нагадувати про це. Але не треба перетворювати супровід на весільний кортеж. Остання слово має бути за близькими загиблого , як вони рахують правильно робити так і робити.
Нацист до Лучанин Показати IP 22 Червня 2024 17:20
Ем слава Україні і слава Богу мир всім. Хоть хтось прав, а те що в нас багато неадекватних це так, а те що така колона це клоунада, є молитви за воїнів і за них моляться, а чесно кажучи мені пофіг, я би здох і все, знаючи що мене мають за ніщо. ....
Анонім Показати IP 21 Червня 2024 13:22
Полеглим - пам'ять і шана вічні. Це навіть не обговорюється. Але, погодьтеся, коли купа дядьків їде слідом, а дехто третій рік тут, і без жодного дня відпустки за 2024 рік, то це трішки не зовсім правильно. Добре бути патріотом вдома.
Андрій до Анонім Показати IP 22 Червня 2024 10:17
То нехай вертаються...силою ніхто їх не замінить,ище й своїх завалить щоб втекти.
Луцьк Показати IP 21 Червня 2024 13:28
Ганьба такому рішенню. Віддати шану героям - це найменше, що ми можемо зробити.
Україна Показати IP 21 Червня 2024 13:32
Потрібно, щоб правосуддя карало бидло, що перешкоджає поверненню Героїв ЇХ останньою дорогою на Батьківщину до рідної домівки! А виходить, що карають Героїв та їх рідних! Це лише відмахування від головного - приховати справжню картину трагічного!!!
Роман Показати IP 21 Червня 2024 13:41
Бо коли бачать що їде супровід то можна зупинитись і вийти відати шану Герою. А не їхати прямо на кортеж бо він спішить якби везли його сина чи дочку то повз на колінах за кортежом
toxic flame Показати IP 21 Червня 2024 16:23
Ця вистава з кортежем нафіг не потрібна тому герою . В якій ще державі такі цирки на дорогах влаштовують ? В нас немає війни в нас воений стан. І не треба культ влаштовувати з похорон... Загибла людина це не королева Британії
Олександр Показати IP 21 Червня 2024 17:27
Таке враження, що більшість коментуючих навіть не зрозуміли причини заборони. А "професійним" патріотам (по-суті, тим же ухилянтам) інколи теж варто поводитися в кортежі скромніше відносно інших учасників руху. Тих, хто не висловлює знаків пошани до загиблих воїнів - не виправдовую. Але часто-густо претензії висловлюють далеко не рідня, а "професійні" патріоти, які тільки вміють прапорами махати над чужими гробами.
Katya Показати IP 21 Червня 2024 18:20
Це не є правильно!!! Полеглий не може отримати належний супровід через якесь там г….о???? Може варто приділити увагу порушникам-піарникам і якщо вони порушують то варто застосувати саме до них штрафи/заборони!!! Полеглий Герой вже не може нарушити ніякі правила!!!!
Володя Показати IP 21 Червня 2024 18:50
З початку війни зустрічали Героїв, і все було ок, а зараз комусь це почало заважати? Сьогодні заборонили супроводи, а завтра заборонять взагалі виходити на вулицю з прапором? То хто прийняв таке рішення?
Вольдемар Показати IP 21 Червня 2024 19:05
Не знаю, як вам, а мені не подобається екзальтація осіб, які самі воювати не хочуть, зате помахати прапорами над тілом Героя - завжди готові. Так такий патріотизм уже виживає себе. Йдіть воюйте, хлопці. А якщо не хочте - то перестаньте махати прапорами, до яких не маєте жодного відношення.
Лучанин до Вольдемар Показати IP 22 Червня 2024 08:20
Найбільш вірний коментар, який вказує на те, як реально виглядає більшість учасників кортежу.
Вова до Вольдемар Показати IP 22 Червня 2024 10:19
І не піде ніхто...немає вже дурних.
Александр - 1 до Вольдемар Показати IP 22 Червня 2024 12:52
Історія завжди повторюється. На Майдані в свій час наступив момент коли залишились одні маргінали , та інші мутні особистості. Довго їх звідти прибирали.. На все свій час.
Янеробот Показати IP 24 Червня 2024 00:14
Це все тому що в тих кортежах не везуть синів чиновників і депутатів. А холопи - так їм, нехай мовчки помирають за ідеї, і мовчки хоронять своїх...
Рв Показати IP 24 Червня 2024 09:07
Розкажу вам свою думку і досвід, як колишній військовий з убд, це просто тіло, і ви можете хоч весь день стояти на колінах, але до реального бою, захисту, користі державі це має дуже мало відношення, це ритуал, але коли мені в струмівці беха з цивілом виїжджає на застрічку і блокує рух, не знаючи, хто я і що я, бо ж я на цивільному авто, то перше, що мені хотілось, то трохи прочистити мізки тому "патріоту", який не знає де проявити свій патріотизм.