USD 41.12 41.65
  • USD 41.12 41.65
  • EUR 41.15 41.60
  • PLN 10.26 10.50

У Луцьку Гелендваген зіткнувся з міжміською маршруткою, дві пасажирки травмувались

4 Січня 2022 10:22
31 грудня близько 19-ї години на Карпенка-Карого у Луцьку зіткнулись легковик та маршрутка.

Про це інформує пресслужба поліції Волині.

26-річний лучанин, керуючи автомобілем Mercedes-Benz G 500, допустив зіткнення з маршрутним таксі міжміського сполучення Mercedes-Benz 313, за кермом якого перебував 58-річний житель Луцького району.

Внаслідок аварії травмувалися дві пасажирки маршрутки: 24-річну лучанку госпіталізували; 38-річній мешканці Городища надали медичну допомогу та відпустили додому.

Відомості внесли до ЄРДР за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Олег Показати IP 4 Січня 2022 10:51
У 26 років і на "кубіку" їздити??? Явно якийсь мажорчик. 100%, що він був бухій або чимось закінутий.
Ран Уасяран до Олег Показати IP 4 Січня 2022 11:44
Взяв кредит на 200 років.
Уася до Олег Показати IP 4 Січня 2022 12:13
Що тут дивного? В Луцьку є кілька геймерів (грають в комп'ютерні стрілялки за гроші) - не менше 7-10 тис. доларів на місяць заробляють, всім ще 25 років нема, от там - машини, а тут - старий гелік...
Джек до Олег Показати IP 4 Січня 2022 12:22
З якого часу мажорчики їздять на машинах 2000року випуску? Тупо жаба давить-аби шо небудь написати.одені
Олег до Джек Показати IP 4 Січня 2022 14:25
Дятел, на рахунок "кубіка" - немає такого поняття, як "старий", чи "новий". Це авто статусу.
Уася до Олег Показати IP 4 Січня 2022 16:14
Який на* статус? Ти не вмієш новий кубік від старого відрізнити? Ок, тоді - да, для тебе навіть "кубік" 90 року буде "статусом", не кажучи вже про цей... Може ще про "статусний ролс" зі звалища розкажеш?
Олег до Уася Показати IP 4 Січня 2022 17:19
Для такого убогого, як ти - і новіший ланос буде вище мрії
Уася до Олег Показати IP 4 Січня 2022 18:10
та хто б казав ))
Джек до Олег Показати IP 4 Січня 2022 21:11
По всьому видимому дятел ти,тому що не знаєш,що означає «мажор».Це не лох такий як ти,який думає,що кожен кубік чи рендж-це круті тачки.
Прохожий до Олег Показати IP 4 Січня 2022 14:45
Что за менталетет нашего населения обговаривать кто на чем ездит? Завидно? Даже если в 18 лет чел на гелику ездит, тебе должно быть пофиг.
Олег до Прохожий Показати IP 4 Січня 2022 15:06
Та в принципі пофіг, якщо він нормально їздить і нікого не збиває!
Уася до Прохожий Показати IP 4 Січня 2022 16:16
йому не може бути пофіг, він краще "тазіка" - машини не мав, і мати не буде )) P.S. 20-літный гелік, "статусне авто" - цирк просто..
Олег до Уася Показати IP 4 Січня 2022 17:21
Не втік далі твоєї "білої вісьмьоркі", з вікна якої ти постійно виставляєш ногу, відкриваючи пиво зажигалкою
Газета Сортирівна Показати IP 4 Січня 2022 11:43
Минулорічні новими репостимо, який нудний початок року, нічого не відбувається...
лучанин Показати IP 4 Січня 2022 12:48
АВТО ЗАРОБЛЕНЕ НЕПОСИЛЬНОЮ ПРАЦЕЮ А ТЕ Г*ВНО МАЛЕ АБО ПЯНЕ АБО НАКОЛЕТЕ
Уася до лучанин Показати IP 4 Січня 2022 16:18
"ПЯНЕ АБО НАКОЛЕТЕ" - в яке село - інтернет провели?
Анонім Показати IP 4 Січня 2022 23:19
Чий то син
Лучанин Показати IP 5 Січня 2022 00:00
Власниці ресторану "Гості".