USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.69

У Луцьку Audi збила маму двох дітей, водій втік, – ЗМІ

5 Лютого 2021 22:43
У Луцьку трапилася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждала жінка.

Про це у мережі Facebook пише Юлія Шумчук, повідомляє Під прицілом.

Сьогодні, 5 лютого, на проспекті Відродження у Луцьку біля піцерії «Соло» на пішохідному переході збили матір двох дітей.

Жінка зазначає, що наїзд трапився орієнтовно між 20:20-20:30.

«Чорна «Ауді» втекла з місця події. Можливо хтось став свідком ДТП, відгукніться», – просить дописувачка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Як Показати IP 6 Лютого 2021 08:16
Потихеньку Луцк перетворюється на лугандонск
Так до Як Показати IP 6 Лютого 2021 09:13
Не дивно, бо переселенців вистачає
Ага до Так Показати IP 6 Лютого 2021 09:48
А волиняки такі чемні.богопослушні- в авто по місту 50 км і не більше.на переходах пропускають пішоходів.паркуються тільки на парковках і за 3 дні до виізду на авто не вживають ні спиртне ні наркотію!
Анонім Показати IP 6 Лютого 2021 11:00
Саме печальне в цій історії це маніпулювання "двома дітьми", адже новина про збиту звичайну жінку не така жовта. Юлія Шумчук, крім двох дітей збита жінка нічого в житті не добилася?
Ойой Показати IP 6 Лютого 2021 11:24
А що з дітьми, писаки, вони встигли відскочити?
Лучанка до Анонім Показати IP 6 Лютого 2021 12:33
Діти-це ті, кому постраждала найбільш потрібна. Вони могли її втратити. А цей *уй в машині на переході зловив назву. Не виключено що був пяненький. Чого втік?
Коля Показати IP 6 Лютого 2021 13:48
Чому тільки якщо діти то життя людині потрібне? Всі ж люди хочуть жити!! Є що діти з якимхось причин померли то що вже не жити ? Не треба до всього "ліпити " дітей!!! Кожна людина має право на життя і хоче жити незалежно чи є діти чи немає. Будьте людьми