У Луцькому зоопарку з'явилась самичка альпаки. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2021/05-04/314562/182654182_230356568887335_888946371537665193_n.jpg)
Альпака Блек із Луцького зоопарку тепер матиме подружку.
Про це повідомили на Фейсбук-сторінці звіринцю.
«Сьогодні з радістю повідомляємо про чергове збільшення колекції. Адже нещодавно в самця альпаки з’явилася пара!
Блек у Луцькому зоопарку мешкає уже п’ять років. Останнім часом він холостякував, тож наше керівництво шукало йому пару. І кілька тижнів тому до нього врешті приїхала Белла. Самичка – із Рівненського зоопарку, який, до слова, завжди був і є тим надійним партнером, завдяки якому наша колекція не раз урізноманітнювалася.
Отож, вітаємо нову мешканку в нашій дружній родині та сподіваємося, що Блек і Белла тішитимуть одне одного й наших відвідувачів», – йдеться у дописі.Довідково
Альпа́ка – одомашнений південноамериканський копитний ссавець родини верблюдових, водиться в Чилі, Перу і Болівії, пасеться на високогір’ї в Андах.
Ця тварина значно менша від лами за розміром. Зріст – 0,9-1 м в холці, із шиєю і головою – ще приблизно 60 см, довжина тіла орієнтовно до 1,4 м, вага – орієнтовно 80 кг. Голова альпак дещо загострена, що дозволяє діставати траву між камінням у горах. Тіло альпаки вкрито м’якою довгою (до 38 см) вовною, подібною до вовни мериносів. Саме через вовну альпак і вирощують. Вона ж вкриває усе тіло тварини та захищає тіло альпаки від значних температурних коливань. У високогір’ї ці коливання сягають діапазону у 50 градусів за Цельсієм.
М’яка вовна альпак міцніша за вовну овець. Природне забарвлення вовни коливається у значному діапазоні від білого і жовтуватого до чорного. Тварина пасеться як на луках високо у горах, так і в заболочених місцинах. Може декілька днів обходитися без води, як і усі верблюдові.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на Фейсбук-сторінці звіринцю.
«Сьогодні з радістю повідомляємо про чергове збільшення колекції. Адже нещодавно в самця альпаки з’явилася пара!
Блек у Луцькому зоопарку мешкає уже п’ять років. Останнім часом він холостякував, тож наше керівництво шукало йому пару. І кілька тижнів тому до нього врешті приїхала Белла. Самичка – із Рівненського зоопарку, який, до слова, завжди був і є тим надійним партнером, завдяки якому наша колекція не раз урізноманітнювалася.
Отож, вітаємо нову мешканку в нашій дружній родині та сподіваємося, що Блек і Белла тішитимуть одне одного й наших відвідувачів», – йдеться у дописі.Довідково
Альпа́ка – одомашнений південноамериканський копитний ссавець родини верблюдових, водиться в Чилі, Перу і Болівії, пасеться на високогір’ї в Андах.
Ця тварина значно менша від лами за розміром. Зріст – 0,9-1 м в холці, із шиєю і головою – ще приблизно 60 см, довжина тіла орієнтовно до 1,4 м, вага – орієнтовно 80 кг. Голова альпак дещо загострена, що дозволяє діставати траву між камінням у горах. Тіло альпаки вкрито м’якою довгою (до 38 см) вовною, подібною до вовни мериносів. Саме через вовну альпак і вирощують. Вона ж вкриває усе тіло тварини та захищає тіло альпаки від значних температурних коливань. У високогір’ї ці коливання сягають діапазону у 50 градусів за Цельсієм.
М’яка вовна альпак міцніша за вовну овець. Природне забарвлення вовни коливається у значному діапазоні від білого і жовтуватого до чорного. Тварина пасеться як на луках високо у горах, так і в заболочених місцинах. Може декілька днів обходитися без води, як і усі верблюдові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722680054)
Ух
Показати IP
4 Травня 2021 21:25
Яка сімпатічна корівка. Мумуму.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722680054)
Марія Василівна Коза
Показати IP
5 Травня 2021 14:30
Альпаки - відносяться до сімейства верблюжих. А те що симпатична, то я з вами згідна.
У Луцьку попрощалися з Героєм Тарасом Пархомуком
Сьогодні 12:57
Сьогодні 12:57
На Волині судили водійку за хабар капітану поліції![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
Здає кров з 19 років: медсестра з Волині отримала почесний статус «Заслужений донор України»
Сьогодні 10:34
Сьогодні 10:34
В Україні офіційно з’явиться нова професія
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
На Рівненщині скандального ексвійськкома, який побив підлеглого, випустили з СІЗО під заставу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.