У Луцькому зоопарку врятували лелеченя
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/07-05/342219/292102158_512647003991622_3077886843622915857_n.jpg)
У Луцькому зоопарку показали поповнення колекції пернатих.
Кілька тижнів тому до звіринцю привезли двох лелеченят, яких батьки викинули з гнізда. На жаль, одне пташеня виходити не вдалося. Як з’ясувалося під час розтину, у шлунку пташеняти було і скло, і затверділі грудки глини.
«Інше ж вперто бореться за життя. Спочатку теж було дуже складне. Але зараз уже їсть самотужки. Йому зробили власне штучне гніздо з ящика, підстелили туди соломи. І даємо їсти щотри години – діти є діти. Маля вже знає своїх доглядачів, тож особливо милотно, коли воно радісно їх зустрічає», – тішаться в зоопарку.
А загалом тут – 26 врятованих лелек. Основна частина – травмовані, тож літати не можуть. Вони житимуть у Луцькому зоопарку до своєї природної смерті. Але частина цілком одужали. Проте за той час так звикли до комфорту та постійного харчування, що просто не відлітають. Лише іноді відлучаються з території.
«Хтозна, може, й справді вам діток розносять?» – жартують у звіринці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Кілька тижнів тому до звіринцю привезли двох лелеченят, яких батьки викинули з гнізда. На жаль, одне пташеня виходити не вдалося. Як з’ясувалося під час розтину, у шлунку пташеняти було і скло, і затверділі грудки глини.
«Інше ж вперто бореться за життя. Спочатку теж було дуже складне. Але зараз уже їсть самотужки. Йому зробили власне штучне гніздо з ящика, підстелили туди соломи. І даємо їсти щотри години – діти є діти. Маля вже знає своїх доглядачів, тож особливо милотно, коли воно радісно їх зустрічає», – тішаться в зоопарку.
А загалом тут – 26 врятованих лелек. Основна частина – травмовані, тож літати не можуть. Вони житимуть у Луцькому зоопарку до своєї природної смерті. Але частина цілком одужали. Проте за той час так звикли до комфорту та постійного харчування, що просто не відлітають. Лише іноді відлучаються з території.
«Хтозна, може, й справді вам діток розносять?» – жартують у звіринці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Горохівщині попрощалися із захисником Романом Гетьманом
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
На Волині є «огіркова столиця»: який урожай хрумчиків там збирають та що на нього вплинуло
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
У Міноборони пояснили, чим займатиметься військова поліція
Сьогодні 07:39
Сьогодні 07:39
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.