У Луцькому військовому госпіталі – бійці з усієї України
![](/resize/450x600/r/files/news/2017/02-08/210792/16602655_1919923618226495_3434631897446059288_n.jpg)
Працівники Патрульної поліції Луцька відвідали бійців, які лікуються у військовому гарнізонному госпіталі.
Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.
Нагадаємо, 2 лютого на лікування у Луцький військовий гарнізонний госпіталь з Дніпра літаком доправили 33 військових. Серед захисників є воїни зі сходу, заходу та центральної частини України.
Працівники патрульної поліції сьогодні відвідали бійців у шпиталі. Познайомила з військовими патрульних волонтерка Наталія Ариванюк, яка з самого початку опікується установою. До побратимів завітав і інспектор 4 роти Сергій Торчинський, якого Наталія з іншими волонтерами свого часу врятувала, організувавши лікування за кордоном, адже Сергій також воював на Сході і був тяжко поранений.
Нині ж у госпіталі 18 бійців. Вони поступово одужують та мріють повернутись додому, адже всі – з різних куточків України: Київщина, Харківщина, Запоріжжя та інші.
Полісмени принесли з собою подарунки та прапор України, на якому бійці ставили свої підписи і записували місця служби.
Бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я та витримки!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.
Нагадаємо, 2 лютого на лікування у Луцький військовий гарнізонний госпіталь з Дніпра літаком доправили 33 військових. Серед захисників є воїни зі сходу, заходу та центральної частини України.
Працівники патрульної поліції сьогодні відвідали бійців у шпиталі. Познайомила з військовими патрульних волонтерка Наталія Ариванюк, яка з самого початку опікується установою. До побратимів завітав і інспектор 4 роти Сергій Торчинський, якого Наталія з іншими волонтерами свого часу врятувала, організувавши лікування за кордоном, адже Сергій також воював на Сході і був тяжко поранений.
Нині ж у госпіталі 18 бійців. Вони поступово одужують та мріють повернутись додому, адже всі – з різних куточків України: Київщина, Харківщина, Запоріжжя та інші.
Полісмени принесли з собою подарунки та прапор України, на якому бійці ставили свої підписи і записували місця служби.
Бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я та витримки!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині зіткнулися три авто, постраждала 28-річна жінка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
«У країні війна, а з мене вимагають хабар». Судять екскерівника Волинського облавтодору
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
На Привокзальному у Луцьку дві доби не буде гарячої води
Сьогодні 10:23
Сьогодні 10:23
Боксер Хижняк на Олімпіаді виборов для України третє золото
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У центрі Ковеля з'явиться мурал Лесі Українки
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
96 боєзіткнень та мінус 1140 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.