У луцькому центрі допомоги переселенцям вагітні жінки можуть отримати одяг
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/06-21/341272/B40y5OMUrqqtdfnx7OOyOaphqk6wZd9HIdxqStQt.jpeg)
У центрі взаємопідтримки внутрішньопереміщених людей, що діє у приміщенні відділу реєстрації актів цивільного стану, відкрили стійку для вагітних. Тут майбутні мами можуть швидко знайти для себе необхідний новий одяг.
Про це розповіла Суспільному керівниця центру взаємопідтримки Ліна Галан.
Стійку для вагітних вимушено переміщених жінок, які нині оселилися в Луцьку, відкрили 16 червня.
Зі слів Ліни Галан, ідея створення спеціальної стійки з одягом виникла після того, як побачили, яка кількість вагітних жінок звертається за допомогою. Каже: обліку вагітних, які приходять до центру не ведуть, але це не менше трьох десятків майбутніх мам.
Юлія Зінчук разом з двома доньками прийшла до центру взаємопідтримки. Тут одягнула і себе, і обох дівчат. Молодшій, Маші, – 10 місяців. Добре пам’ятає, – каже жінка, – як сама була при надії.
«Мамі при надії тяжко шукати, скрізь ритися. А так собі підійшов до вішаків. Це дуже добре, що придумали таке окремо для вагітних », – говорить жінка.Представниця благодійного фонду «Дитяча місія» Тетяна Чубай каже, що сучасний новий одяг із бирками передали українцям благодійники з Німеччини. Цьогоріч прислали п’ять вантажів, по п’ять тонн у кожному. Їх розподілили між організаціями Луцька.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному керівниця центру взаємопідтримки Ліна Галан.
Стійку для вагітних вимушено переміщених жінок, які нині оселилися в Луцьку, відкрили 16 червня.
Зі слів Ліни Галан, ідея створення спеціальної стійки з одягом виникла після того, як побачили, яка кількість вагітних жінок звертається за допомогою. Каже: обліку вагітних, які приходять до центру не ведуть, але це не менше трьох десятків майбутніх мам.
Юлія Зінчук разом з двома доньками прийшла до центру взаємопідтримки. Тут одягнула і себе, і обох дівчат. Молодшій, Маші, – 10 місяців. Добре пам’ятає, – каже жінка, – як сама була при надії.
«Мамі при надії тяжко шукати, скрізь ритися. А так собі підійшов до вішаків. Це дуже добре, що придумали таке окремо для вагітних », – говорить жінка.Представниця благодійного фонду «Дитяча місія» Тетяна Чубай каже, що сучасний новий одяг із бирками передали українцям благодійники з Німеччини. Цьогоріч прислали п’ять вантажів, по п’ять тонн у кожному. Їх розподілили між організаціями Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.