У Луцькому районі попрощалися з Героєм Богданом Гаврилюком
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/08-25/367289/DSC_1245-scaled-e1692959573546.jpg)
Сьогодні увесь Угринів був встелений квітами: тут попрощалися із 23-річним односельчанином Богданом Гаврилюком, який загинув на війні.
Про це повідомили в Городищенській громаді.
Богдан Гаврилюк народився 2 червня 2000 року на Рівненщині. Ще зовсім маленьким втратив батьків. Виховувався у сім’ї тітки на Волині – у селі Угринів. Навчався в місцевій школі.
Як справжній син своєї держави боровся за свободу та незалежність України. Його молоде життя обірвала війна 17 серпня 2023 року у Дружківці Донецької області.
Полеглого бійця зустріли живим коридором. Чимало мешканців громади прийшли віддати останню шану військовому, серед них – рідня, друзі, однокласники, представники влади, члени місцевого добровольчого формування та небайдужі жителі.
Потому траурний кортеж вирушив у село Озерці Рівненської області – саме там, поряд із батьками, поховали молодого бійця.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Городищенській громаді.
Богдан Гаврилюк народився 2 червня 2000 року на Рівненщині. Ще зовсім маленьким втратив батьків. Виховувався у сім’ї тітки на Волині – у селі Угринів. Навчався в місцевій школі.
Як справжній син своєї держави боровся за свободу та незалежність України. Його молоде життя обірвала війна 17 серпня 2023 року у Дружківці Донецької області.
Полеглого бійця зустріли живим коридором. Чимало мешканців громади прийшли віддати останню шану військовому, серед них – рідня, друзі, однокласники, представники влади, члени місцевого добровольчого формування та небайдужі жителі.
Потому траурний кортеж вирушив у село Озерці Рівненської області – саме там, поряд із батьками, поховали молодого бійця.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Василем Логвинюком
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.