У Луцькому пологовому будинку створили нове відділення
![](/resize/450x253/r/files/news/2021/03-23/311960/164239105_512160930187385_537715359883169738_n.jpg)
У Луцькому клінічному пологовому будинку створили нове відділення та кабінет.
Про це повідомляють на сторінці медзакладу у Фейсбуці.
Як зазначають, Луцький клінічний пологовий будинок готується до підписання договору з НСЗУ на ІІ-ІV квартали 2021 року.
Так, для виконання вимог за пакетом медичних послуг за напрямом «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках» у закладі оновили матеріальну базу (придбали транскутанний білірубінометр та аудіометр для проведення аудіологічного скринінгу), створили відділення постінтенсивного виходжування для новонароджених з усіма комфортними умовами, організовали виходжування немовлят за методом Кенгуру, придбали сучасну мобільну рентгенівську систему, яку готують до експлуатації, та реанімаційні системи для новонароджених.
Із 1 квітня у пологовому будинку почне функціонувати катамнестичний кабінет на базі жіночої консультації, у якому будуть проводити спостереження дітей з групи ризику та допомогатимуть доглядати та лікувати немовлят після виписки з пологового будинку.
Висококваліфікований дитячий лікар-невролог Оксана Кужель визначатиме основні напрямки оцінювання для раннього виявлення будь-яких проблем у дітей з групи ризику, щоб забезпечити своєчасне втручання й оптимальне задоволення медичних потреб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сторінці медзакладу у Фейсбуці.
Як зазначають, Луцький клінічний пологовий будинок готується до підписання договору з НСЗУ на ІІ-ІV квартали 2021 року.
Так, для виконання вимог за пакетом медичних послуг за напрямом «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках» у закладі оновили матеріальну базу (придбали транскутанний білірубінометр та аудіометр для проведення аудіологічного скринінгу), створили відділення постінтенсивного виходжування для новонароджених з усіма комфортними умовами, організовали виходжування немовлят за методом Кенгуру, придбали сучасну мобільну рентгенівську систему, яку готують до експлуатації, та реанімаційні системи для новонароджених.
Із 1 квітня у пологовому будинку почне функціонувати катамнестичний кабінет на базі жіночої консультації, у якому будуть проводити спостереження дітей з групи ризику та допомогатимуть доглядати та лікувати немовлят після виписки з пологового будинку.
Висококваліфікований дитячий лікар-невролог Оксана Кужель визначатиме основні напрямки оцінювання для раннього виявлення будь-яких проблем у дітей з групи ризику, щоб забезпечити своєчасне втручання й оптимальне задоволення медичних потреб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Білорус у Франції намагався розкопати могилу художника ван Гога
3 Серпня 2024 23:31
3 Серпня 2024 23:31
Українські біженці в Німеччині та Нідерландах: скільки повернуться додому. Дослідження
3 Серпня 2024 23:02
3 Серпня 2024 23:02
Прикордонник викликав поліцію: на Волині чоловік давав 200 євро, щоб потрапити за кордон![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 22:34
На Волині відійшов у засвіти заслужений тренер з футболу
3 Серпня 2024 22:05
3 Серпня 2024 22:05
У Мінекономіки заявили про ріст зарплат в Україні. Кому платять найбільше
3 Серпня 2024 21:36
3 Серпня 2024 21:36
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 21:07
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 21:07
На Волині доброволець тримає ферму зі страусами, павичами та екзотичними курми
3 Серпня 2024 20:38
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 20:38
Волиняни вибороли бронзовий дубль на Чемпіонаті України з літнього біатлону
3 Серпня 2024 20:09
3 Серпня 2024 20:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.