USD 41.05 41.35
  • USD 41.05 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.45

У луцькому парку підліток збирався зробити «закладку» з амфетаміном

1 Березня 2020 09:51
У центральному парку Луцька патрульні побачили двох підозрілих осіб, які, помітивши поліцію, почали втікати вздовж Стиру. Один з хлопців зупинився, кинув в землю поліетиленовий пакетик та побіг далі. Через кілька хвилин його наздогнали біля центрального ринку, інформує патрульна поліція Волині.

Виявилось, що це неповнолітній 16-річний хлопець, який хотів залишити так звану «закладку» з речовиною, схожою на психоактивну сполуку амфетамінового ряду.

Патрульні повернулись з ним на місце події, викликали слідчо-оперативну групу, повідомили батьків хлопця та ювенальну превенцію.

Провівши розшукові заходи, спільно з працівниками Луцького відділу поліції, патрульні знайшли і другого учасника події, 17-річного лучанина.

Щодо обох тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ігор луцький Показати IP 1 Березня 2020 10:32
Вот і є перший запис в ,,трудовій" біографії.А батькам бажаю недорого порішати условку.
Хм до ігор луцький Показати IP 1 Березня 2020 13:45
Яка нафіг условка? В тюрму!
адвокат до Хм Показати IP 1 Березня 2020 15:27
за що?
Хм до адвокат Показати IP 1 Березня 2020 16:22
за розповсюдження наркоти!
лучанин Показати IP 1 Березня 2020 10:43
Світ котиться в безодню.В вересні місяці минулого року мені необхідно було взяти сертифікат в наркодиспансері,бо вимагили на фірмі де я влаштовувався на роботу.І поки медсестра його виписувала ми з лікарем-наркологом бесідували на цю тему.Тобто_наркоти. Те,що він мені розказав,що діється в нашому Луцьку,то мені мало очі не повилазили з орбіт і чуть дах не зірвало.Вже ДЕВ"ЯТИЛІТНІ!!!!!!,стоять на обліку в наркодиспансері.А людей віком до 50років_70% з них 40% дівчата і жінки.Все!!! Ручка!!! Місто_ наркоманів,а звідти бандюг,злодіїв гвалтівників і інших соціально-небезпечних осіб.
Анонім до лучанин Показати IP 1 Березня 2020 14:15
Коли кожні два роки беру в наркодиспансері сертифікат, здаю кров, то так приглядаються до тебе, ніби то ти постійний їхній клієнт.
Пффф до Анонім Показати IP 1 Березня 2020 15:32
напевно схожий на типового нарика...
Йой до лучанин Показати IP 1 Березня 2020 20:50
Ви якісь такі цифри розказали ...? Хтось з вас, або ви або лікар, був під наркотою.
Народна прокуратура Показати IP 1 Березня 2020 14:09
До лучанин. Не варто так панікувати.Це тимчасово. Дійсно, вживання наркотиків, а особливо хімічно синтезованих психотропів, набуло широкого розповсюдження серед людей, і не тільки підлітків, а й середнього віку. Це пояснюється як нескладним процесом їх виготовлення, так і розвитком комунікаційних можливостей за рахунок технічного прогресу. Але зменшилась кількість ін'єкційних наркоманів і алкоголіків. Пригадайте, скільки людей кололось "ширкою" років 20 тому. Світ змінюється, змінюються і люди. Сталим залишається лише бажання втекти від реальності й отримати задоволення. Колись алкоголь, тепер - "хімка". Завтра вигадають щось інше.
Анонім Показати IP 1 Березня 2020 14:17
закладочників та наркоманів по Луцьку розвелося як сміття. Поліції на них начхати.
Ковельчанка Показати IP 1 Березня 2020 17:23
У нас така публіка розділилась на 2 фронти ; одні в ато, а решта під Люблінцем.
Наркоман Показати IP 1 Березня 2020 17:25
Пора легалізувати всі види наркотиків і заробляти на цьому, а не руйнувати життя підліткам якоюсь закладкою з нюхлом.
Ковельчанка Показати IP 1 Березня 2020 17:27
У нас така публіка розділилась на 2 фронти ; одні в ато, а решта під Люблінцем.
Дідо Показати IP 1 Березня 2020 19:25
Це ринкова економіка. Хлопці заробляють. Є попит.
Петро до Дідо Показати IP 2 Березня 2020 09:50
Завдячуючи "переможним рехформам " і дебілізації країни росте попит на "дурь". Завтра вони прийдуть до пенсіонерів грабувати "на дозу", бо працездатні всі на заробітках за кордоном. Все путьом, як і "рехфомувалось"..