У луцькому музеї відбудуться майстеркласи з виготовлення витинанок та оберегів для солдатів
![](/resize/450x450/r/files/news/2024/03-20/379314/311.jpg)
Громадська органзація PRO WOMEN UA в межах програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства», що реалізується БФ «Крила надії» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці», втілює проєкт «Інтеграція ВПО, в тому числі сімей, шляхом поглибленого занурення в культуру, історію та профорієнтацію Волинського регіону».
У рамках проєкту PRO WOMEN UA та Волинський краєзнавчий музей проведуть два майстер-класи, повідомили на сайті музею.
21 березня (початок о 18:00) у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться майстер-клас з виготовлення оберега для солдатів. Оберіг – символ захисту та підтримки, чудовий спосіб висловити вдячність тим, хто обороняє нас та країну.
25 березня (початок о 18:00) у Волинському краєзнавчому музеї пройде майстер-клас з виготовлення волинської витинанки «Голуб Миру». Колись люди вірили, що витинанки можуть захищати від зла. Зараз ми віримо, що це оберіг, який символізує єдине бажання всіх українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У рамках проєкту PRO WOMEN UA та Волинський краєзнавчий музей проведуть два майстер-класи, повідомили на сайті музею.
21 березня (початок о 18:00) у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться майстер-клас з виготовлення оберега для солдатів. Оберіг – символ захисту та підтримки, чудовий спосіб висловити вдячність тим, хто обороняє нас та країну.
25 березня (початок о 18:00) у Волинському краєзнавчому музеї пройде майстер-клас з виготовлення волинської витинанки «Голуб Миру». Колись люди вірили, що витинанки можуть захищати від зла. Зараз ми віримо, що це оберіг, який символізує єдине бажання всіх українців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Велике переселення: три ведмеді з Луцького зоопарку поїхали до Молдови, а на Волинь прибули лама й мари патагонські
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.