У луцькій лікарні відремонтували приміщення рентген-діагностики
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/01-03/353410/photo_2023-01-03_14-36-38.jpg)
В одному з медичних закладів Луцької міської територіальної громади, де серед інших надають допомогу військовослужбовцям, відремонтовано приміщення, в якому встановлено новий сучасний рентгенапарат і проводиться променева діагностика.
З проведеними роботами ознайомився міський голова Ігор Поліщук, інформують у міськраді.
«Без ремонту цього приміщення рентгенапарат не можна запускати, тому що специфічне обладнання – необхідно протирадіаційні двері, спеціальна барієва штукатурка, спеціальний лінолеум. Це все чимало коштує. Для того, щоб якомога швидше запустити це обладнання, ми допомогли відремонтувати приміщення, щоб пацієнти, у тому числі наші військові, отримували допомогу якомога швидше, в належних умовах та на більш сучасному апараті», – зазначив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З проведеними роботами ознайомився міський голова Ігор Поліщук, інформують у міськраді.
«Без ремонту цього приміщення рентгенапарат не можна запускати, тому що специфічне обладнання – необхідно протирадіаційні двері, спеціальна барієва штукатурка, спеціальний лінолеум. Це все чимало коштує. Для того, щоб якомога швидше запустити це обладнання, ми допомогли відремонтувати приміщення, щоб пацієнти, у тому числі наші військові, отримували допомогу якомога швидше, в належних умовах та на більш сучасному апараті», – зазначив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924384)
Микола
Показати IP
3 Січня 2023 16:52
На робочому столі ярлик "Этот компьютер" замість налаштованого через персоналізацію відображення елементів робочого столу
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924384)
Роман до Микола
Показати IP
3 Січня 2023 17:45
100 відсотків
У Ковелі попрощались із Героєм Вадимом Панасюком
Сьогодні 18:23
Сьогодні 18:23
У Володимирі прощатимуться з військовим Олегом Мартиновим
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Корупція на «Ягодині»: двох митників підозрюють у незаконному переміщенні через кордон техніки
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 16:57
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:57
Як швидко збільшити кількість підписників в Instagram
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.