У Луцькій громаді перейменували ліцей
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/07-31/387010/sg5i7a-3btnr43hsvzenb4i3zpm6osepd5qhieg.jpg)
Депутати Луцької міської ради проголосували за зміну назви ліцею №28, що на вулиці Дубнівській. Також обранці громади затвердили нову редакцію статуту цього закладу освіти.
Про це стало відомо 31 липня на сесії Луцької міської ради.
Тепер офіційна назва ліцею – комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 28 з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради».
Читати ще: Департаменту освіти Луцької міськради передали в користування земельну ділянку
«У зв’язку із неправильним визначенням назви ліцею №28 виникла необхідність внести зміни у назву цього закладу та перезатвердити Статут у новій редакції. Затвердження та забезпечення реєстрації Статуту у встановленому законодавством порядку сприятиме належному функціонуванню ЗЗСО та отриманню якісної освіти її здобувачами», – йдеться в пояснювальній записці.
Натомість старе найменування – «Луцький ліцей №28 Луцької міської ради з посиленою фізичною підготовкою» – втратило актуальність.
Директору навчального закладу Валерію Полюховичу доручили провести реєстрацію нової редакції Статуту комунального закладу у встановленому законом порядку.
Як інформували раніше, Департаменту освіти передали компостери, куплені завдяки міжнародному проєкту. Їх встановлено в закладах освіти Луцької громади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо 31 липня на сесії Луцької міської ради.
Тепер офіційна назва ліцею – комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 28 з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради».
Читати ще: Департаменту освіти Луцької міськради передали в користування земельну ділянку
«У зв’язку із неправильним визначенням назви ліцею №28 виникла необхідність внести зміни у назву цього закладу та перезатвердити Статут у новій редакції. Затвердження та забезпечення реєстрації Статуту у встановленому законодавством порядку сприятиме належному функціонуванню ЗЗСО та отриманню якісної освіти її здобувачами», – йдеться в пояснювальній записці.
Натомість старе найменування – «Луцький ліцей №28 Луцької міської ради з посиленою фізичною підготовкою» – втратило актуальність.
Директору навчального закладу Валерію Полюховичу доручили провести реєстрацію нової редакції Статуту комунального закладу у встановленому законом порядку.
Як інформували раніше, Департаменту освіти передали компостери, куплені завдяки міжнародному проєкту. Їх встановлено в закладах освіти Луцької громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Сумщині загинув десантник з Горохова Дмитро Міцевський
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Поїхав велосипедом і зник: поліція розшукує жителя Ратного
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
У Луцькій громаді перейменували ліцей![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
У чотирьох ліцеях Луцької громади оберуть нових директорів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.