У Любомлі місцеві здали поліції підпільний гральний заклад
![](/resize/450x286/r/files/news/2020/12-09/305608/1.jpg)
Його організували у приміщенні колишнього тиру. За фактом правопорушення поліцейські вже розпочали кримінальне провадження.
Про це інформує пресслужба волинської поліції.
Про те, що на території колишнього тиру у Любомлі працює зал із гральними автоматами, поліції повідомили небайдужі громадяни 8 грудня. Аби перевірити інформацію, правоохоронці вирушили на вказане місце.
Там встановили, що приміщення, нібито для комп’ютерного класу, орендує 66-річний місцевий мешканець. У залі наявні шість комп’ютерних місць, а обладнання було відключене від електропостачання та Інтернет мережі. Всю техніку – два системних блоки, п’ять моніторів, п’ять клавіатур, вісім мишок та дві камери внутрішнього відеоспостереження – поліцейські вилучили.
Нині перевіряється інформація про можливу незаконну діяльність грального закладу. Розпочато кримінальне провадження за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Поліція встановлює всіх причетних осіб до вчинення правопорушення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба волинської поліції.
Про те, що на території колишнього тиру у Любомлі працює зал із гральними автоматами, поліції повідомили небайдужі громадяни 8 грудня. Аби перевірити інформацію, правоохоронці вирушили на вказане місце.
Там встановили, що приміщення, нібито для комп’ютерного класу, орендує 66-річний місцевий мешканець. У залі наявні шість комп’ютерних місць, а обладнання було відключене від електропостачання та Інтернет мережі. Всю техніку – два системних блоки, п’ять моніторів, п’ять клавіатур, вісім мишок та дві камери внутрішнього відеоспостереження – поліцейські вилучили.
Нині перевіряється інформація про можливу незаконну діяльність грального закладу. Розпочато кримінальне провадження за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Поліція встановлює всіх причетних осіб до вчинення правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824051)
Анонім
Показати IP
10 Грудня 2020 11:04
У такі заклади ходять тільки покидьки. Нормальна людина не ходить по таких притонах.
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.