У ліцеї на Волині відкрили меморіальну дошку загиблому на війні випускнику
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/10-02/369456/386158924_634992252146596_80683802079227310_n.jpg)
30 вересня на фасаді ліцею № 1 у Володимирі з’явилась ще одна пам’ятна дошка, уже четверта. На ній – світлина випускника школи 1979 року підполковника Валерія Матвійчука, який загинув, захищаючи Україну.
Про це інформують у Володимирській міськраді.
Зініціювали встановлення дошки однокласники Героя Володимир Кравчук та Сергій Дік. На відкриття із Самбора прибула дружина загиблого, його армійські колеги, прийшли однокласники з Володимира. Отець Тарас Стефура із Василівської церкви провів обряд освячення.Читати ще: Загиблому на війні волинянину Сергію Димарчуку відкрили пам'ятну дошку
Підполковник Валерій Матвійчук після закінчення військового училища 27 років життя присвятив службі, яку розпочав лейтенантом в окремому полку армійської авіації на Самбірщині. Неодноразово брав участь у миротворчих місіях.
Будучи звільненим у запас, з початком збройної агресії російської федерації у 2014 році повернувся до лав ЗСУ і захищав східні кордони держави у складі 10-ї гірсько-штурмової бригади. Відразу після повномасштабного вторгнення займався формуванням батальйону територіальної оборони у Самборі. Перебуваючи на Сході на посаді командира 202-го батальйону ТрО, під час виконання бойового завдання 22 вересня 2022 року отримав поранення, несумісне з життям.
Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня 17.11.2022 року.
Похований на міському кладовищі міста Самбора поруч із могилами доньки і маленького онука.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у Володимирській міськраді.
Зініціювали встановлення дошки однокласники Героя Володимир Кравчук та Сергій Дік. На відкриття із Самбора прибула дружина загиблого, його армійські колеги, прийшли однокласники з Володимира. Отець Тарас Стефура із Василівської церкви провів обряд освячення.Читати ще: Загиблому на війні волинянину Сергію Димарчуку відкрили пам'ятну дошку
Підполковник Валерій Матвійчук після закінчення військового училища 27 років життя присвятив службі, яку розпочав лейтенантом в окремому полку армійської авіації на Самбірщині. Неодноразово брав участь у миротворчих місіях.
Будучи звільненим у запас, з початком збройної агресії російської федерації у 2014 році повернувся до лав ЗСУ і захищав східні кордони держави у складі 10-ї гірсько-штурмової бригади. Відразу після повномасштабного вторгнення займався формуванням батальйону територіальної оборони у Самборі. Перебуваючи на Сході на посаді командира 202-го батальйону ТрО, під час виконання бойового завдання 22 вересня 2022 року отримав поранення, несумісне з життям.
Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня 17.11.2022 року.
Похований на міському кладовищі міста Самбора поруч із могилами доньки і маленького онука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Безпека, кар’єра і здоров’я: в Луцьку обговорили стратегії розвитку молоді та реалізації молодіжної політики
Сьогодні 15:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:12
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:54
15 років зволікань: з департаментом культури Волинської ОВА судитимуться через давні городища
Сьогодні 14:38
Сьогодні 14:38
Віддав життя за Україну: загинув волинянин Микола Ковальчук
Сьогодні 14:05
Сьогодні 14:05
На Камінь-Каширщині вночі зайнялися чотири пожежі. Фото
Сьогодні 12:57
Сьогодні 12:57
Верховна Рада ухвалила збільшення акцизів на пальне
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.