У лісі Павлівської громади затримали пенсіонера-браконьєра, який полював на диких тварин
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/02-16/356083/lshl.jpg)
У мисливському угідді неподалік села Завидів Павлівської громади на гарячому спіймали браконьєра, який полював на диких тварин. Порушника помітили під час спільного рейду місцевих мисливців з екологічною службою.
Пенсіонер розставив у лісі петлі на диких тварин і чекав, поки якась з них туди потрапить. Проте горе-мисливця вдалося помітити і затримати під час спільного рейду екологічної служби з Іваничівською районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок. Про це БУГу повідомив голова цієї організації Юрій Тисько.
«Ми проводили рейд щодо заборони полювання у воєнний час. І побачили чоловіка, який встановив петлі на диких тварин. Усі ці петлі було знято й вилучено», – зауважив він.
На порушника склали адмінпротокол за ч.1. ст. 85 КУпАП. За вчинене чоловікові світить штраф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Пенсіонер розставив у лісі петлі на диких тварин і чекав, поки якась з них туди потрапить. Проте горе-мисливця вдалося помітити і затримати під час спільного рейду екологічної служби з Іваничівською районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок. Про це БУГу повідомив голова цієї організації Юрій Тисько.
«Ми проводили рейд щодо заборони полювання у воєнний час. І побачили чоловіка, який встановив петлі на диких тварин. Усі ці петлі було знято й вилучено», – зауважив він.
На порушника склали адмінпротокол за ч.1. ст. 85 КУпАП. За вчинене чоловікові світить штраф.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827041)
скептик
Показати IP
16 Лютого 2023 22:34
та це він на диверсантів петлі ставив. поїхали б краще ті еколухи у воротнівське лісництво. там багато чого цікавого
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827041)
Да
Показати IP
17 Лютого 2023 09:34
Мразь
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827041)
Підпільник Кіндрат
Показати IP
17 Лютого 2023 19:17
Хапузі по заслузі ! Молодці борцуни, жирує на свою пенсію та ще і мясця дармового захтів !
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.