У лікарні на Волині розгорнули 90 додаткових ліжок для хворих на COVID-19
![](/resize/450x180/r/files/news/2021/10-08/324037/0fc55d861f3194de.jpg)
90 додаткових ліжок для хворих на коронавірусну інфекцію розгорнули в Маневицькій багатопрофільній лікарні через зростання кількості недужих.
Зараз там на лікуванні перебуває 47 пацієнтів, розповіла Суспільному в.о. меддиректора лікарні Тетяна Панкрашкіна.
Хворих на коронавірус у Маневицькій багатопрофільній лікарні лікували в інфекційному відділенні. Три дні тому додаткові ліжка розгорнули на базі терапевтично-неврологічного відділення.
Станом на 8 жовтня у двох відділеннях лікарні перебуває 47 хворих, з них 30 із підтвердженим діагнозом «коронавірусна інфекція». Киснезалежних – 50% пацієнтів, каже в.о. медичного директора лікарні Тетяна Панкрашкіна.
Як розповіла лікарка Оксана Вінс, на початку жовтня виникла потреба розгорнути додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19. Для цього використали базу терапевтично-неврологічного відділення Маневицької лікарні. «Є хворі з Камінь-Каширського району, з колишнього Любешівського та з Колок. Перебіг хвороби тяжкий, якщо вчора поступило 13 людей, то тільки двоє не на кисні», – каже медик. Зараз у відділенні – 17 пацієнтів.
Гурам Кокоєв з Маневичів у інфекційному відділенні лікується упродовж тижня. Спочатку приймав ліки вдома, потім його стан погіршився. Три дні пацієнт дихає через кисневу маску.
У Маневицькій лікарні працює 4 бригади, які надають допомогу хворим на коронавірус. У двох відділеннях – четверо лікарів і 24 медсестри. Усі медики – вакциновані, розповіла керівниця закладу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зараз там на лікуванні перебуває 47 пацієнтів, розповіла Суспільному в.о. меддиректора лікарні Тетяна Панкрашкіна.
Хворих на коронавірус у Маневицькій багатопрофільній лікарні лікували в інфекційному відділенні. Три дні тому додаткові ліжка розгорнули на базі терапевтично-неврологічного відділення.
Станом на 8 жовтня у двох відділеннях лікарні перебуває 47 хворих, з них 30 із підтвердженим діагнозом «коронавірусна інфекція». Киснезалежних – 50% пацієнтів, каже в.о. медичного директора лікарні Тетяна Панкрашкіна.
Як розповіла лікарка Оксана Вінс, на початку жовтня виникла потреба розгорнути додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19. Для цього використали базу терапевтично-неврологічного відділення Маневицької лікарні. «Є хворі з Камінь-Каширського району, з колишнього Любешівського та з Колок. Перебіг хвороби тяжкий, якщо вчора поступило 13 людей, то тільки двоє не на кисні», – каже медик. Зараз у відділенні – 17 пацієнтів.
Гурам Кокоєв з Маневичів у інфекційному відділенні лікується упродовж тижня. Спочатку приймав ліки вдома, потім його стан погіршився. Три дні пацієнт дихає через кисневу маску.
У Маневицькій лікарні працює 4 бригади, які надають допомогу хворим на коронавірус. У двох відділеннях – четверо лікарів і 24 медсестри. Усі медики – вакциновані, розповіла керівниця закладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.