У лікарні на Волині через відсутність фінансування закривають два відділення
![](/resize/450x180/r/files/news/2020/12-28/306808/a5.jpg)
У Берестечківській районній лікарні № 2 закривають два відділення: стаціонарні терапевтичне та педіатричне.
Про це Суспільному Волині розповів головний лікар Павло Звонар.
Зараз у лікарні працює 54 людини.
Зі слів головного медика закладу, із січня 2021 року 16 людей звільнять, частину персоналу переведуть на пів ставки – залишиться працювати амбулаторія сімейної медицини.
Павло Звонар розповів, що Національна служба здоров’я України в контракті перебачила три умови, дві з яких виконали. Третю, каже, не вдалося, адже не ввели в штат двох анестезіологів. «Два анестезіологи мені не зрозуміло навіщо – навіщо на 30 ліжок два анестезіологи», – підкреслив медик.
Якщо лікарня позбавлена державних субвенцій, то її на утримання може взяти громада, інший вихід – стати філіалом Горохівської центральної районної лікарні, – прокоментувала ситуацію керівниця обласного управління охорони здоров’я Людмила Тимощук.На лікарню з міської ради виділили гроші на оплату комунальних послуг, проте на заробітну плату не можуть, – каже юрист громади Олег Якимчук. Із його слів, на оплату праці можуть бути використані тільки кошти за угодою з НСЗУ.
У районний центр зайнятості працівники ще не зверталися, каже директорка Горохівської філії центру зайнятості Ірина Рабінська. Із її слів, нині у філії немає навіть 500 вакансій.Зараз працівники Берестечківської лікарні написали колективне звернення до Луцької районної ради, яка є балансоутримувачем Берестечківської лікарні, аби виділили гроші на зарплату. Документ передадуть керівництву ради цими днями.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному Волині розповів головний лікар Павло Звонар.
Зараз у лікарні працює 54 людини.
Зі слів головного медика закладу, із січня 2021 року 16 людей звільнять, частину персоналу переведуть на пів ставки – залишиться працювати амбулаторія сімейної медицини.
Павло Звонар розповів, що Національна служба здоров’я України в контракті перебачила три умови, дві з яких виконали. Третю, каже, не вдалося, адже не ввели в штат двох анестезіологів. «Два анестезіологи мені не зрозуміло навіщо – навіщо на 30 ліжок два анестезіологи», – підкреслив медик.
Якщо лікарня позбавлена державних субвенцій, то її на утримання може взяти громада, інший вихід – стати філіалом Горохівської центральної районної лікарні, – прокоментувала ситуацію керівниця обласного управління охорони здоров’я Людмила Тимощук.На лікарню з міської ради виділили гроші на оплату комунальних послуг, проте на заробітну плату не можуть, – каже юрист громади Олег Якимчук. Із його слів, на оплату праці можуть бути використані тільки кошти за угодою з НСЗУ.
У районний центр зайнятості працівники ще не зверталися, каже директорка Горохівської філії центру зайнятості Ірина Рабінська. Із її слів, нині у філії немає навіть 500 вакансій.Зараз працівники Берестечківської лікарні написали колективне звернення до Луцької районної ради, яка є балансоутримувачем Берестечківської лікарні, аби виділили гроші на зарплату. Документ передадуть керівництву ради цими днями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169560)
країна-руїна
Показати IP
28 Грудня 2020 23:53
під час ковіду закривати таку лікарню?А не можна її перепрофілювати під лікування хворих на Ковід 19-21? Таке приміщення.... Звільнити людей дуже легко. Де , Ви горе- владо, медиків через 1-3-5 місяців знайдете? Це спеціалісти - які держава вивчила, практику вмедицині мають 10-20-30-40 років.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169560)
горохів
Показати IP
3 Січня 2021 08:21
якби Звонар запропонував свою лікарню під ковід зразу, то зараз не плакавби. Думали що буде як при союзі
У Міноборони уточнили питання електронних повісток
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.