USD 41.10 41.45
  • USD 41.10 41.45
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.40 10.55

У Києві неадекватний поліцейський напав на подружжя. Відео

3 Січня 2018 12:12
Неадекватна поведінка патрульного ледь не до смерті налякала подружжя у Києві. Сім'я заїжджала у двір на авто, коли патрульний, який прогулювався повз, зупинив авто, розбив лобове скло й погрожував пістолетом.

Все, що відбувалося, фіксував реєстратор.

Про це пишуть Надзвичайні Новини.



Люди не розуміють, що відбувається. Після такого водій викликав інший патруль.

Поліцейський наполягав, що на нього намагалися наїхати. Машину у подружжя вилучили і навіть не надали папірця.

Як з'ясувалося, за два роки роботи цей поліцейський вже встиг "відзначитися" жорстоким побиттям чоловіка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Dexter Показати IP 3 Січня 2018 12:45
Та він ку*ва обдолбаний!
лучанин Показати IP 3 Січня 2018 13:36
А простого смертного вже б запротили до буцигарні, де?іла на нари.
Кіндрат Панасович Показати IP 3 Січня 2018 14:01
Реформи Сабакова або Всадник Авакаліпсису
777 до Кіндрат Панасович Показати IP 3 Січня 2018 15:57
Саме так Кіндрате. Таких напіврозумних нових копів і в Луцьку вистачає. Зате Деконаїдзе та Зголадзе бабла підняли і звалили з нашої країни, залишивши після себе оленів з мізками в горошину, які надивилися в дитинстві фільмів про копів Америки і тепер гонять як можуть...
хехъ Показати IP 3 Січня 2018 15:24
неправда! Помітно, що вони наїхали на нього, іді?ти. Стався напад на поліцейського, хай не волають даремно.
777 до хехъ Показати IP 3 Січня 2018 16:21
Це не дає підстави бити авто та приводити в дію вогнепальну зброю. Явне порушення ЗУ "Про поліцію". А якби шмальнув по пасажиру чи водієві або інших громадянах, що знаходились поряд. Може через це цьому копу героя дати, за затримання особливо небезпечних злочинців...
хехъ до 777 Показати IP 4 Січня 2018 11:50
вы попробуйте подойти к копу в США и разьяснить свою правоту в подобном эпизоде!!!. Только зеленкой лоб помажьте - от заражения.
Васько Показати IP 3 Січня 2018 16:21
Там дійсно водій наїхав, а якби там дитина була, водій мав зупинитися завчасно !!!!
—— Показати IP 4 Січня 2018 01:55
Васько мусорок не відкривай п*сок... той недокоп має ноги і голову... якщо би на мене їхало авто я 100% відійшов би хоча б на крок ... а не чекав поки наїде ... а тоді битися головою об капот...)))))
Купер Показати IP 4 Січня 2018 10:15
А где его значок полицейского?в начале видео,когда он бъется в конвульсиях на капоте его нет, а потом вдруг появился.