USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

У Києві група хуліганів заради забави нападає на жінок. Фото 18+

1 Лютого 2022 10:28
У вівторок, 1 лютого, у Києві група хуліганів побила жінок старшого віку. Два напади сталися сьогодні вранці.

Як повідомляють родичі постраждалих у Telegram-каналах, зловмисників не цікавило майно жертв, вони просто калічать перехожих з метою розваги.

«Сьогодні моя 61-річна мати о 07:00 йшла на роботу, на вулиці Йорданська, 6 на неї напали, швидше за все, рейд малоліток. Нічого не забрали: телефон, сумка, гаманець, – все на місці. Ці іроди це робили заради забави, на цій же вулиці з різницею 10-15 хвилин також побили жінку, яка наразі так і не вийшла з реанімації», – цитують телеграм-канали слова родичів потерпілої.

У Нацполіції підтвердили факт нападу і уточнили, що його вчинили не малолітки, як про це повідомляють телеграм-канали, а (судячи з камер) дорослі чоловіки віком близько 30 років.

«Швидше за все наркомани. Розшукуємо», – повідомили в поліції.

Увага! Людей із нестійкою психікою та неповнолітніх просимо утриматися від перегляду фото!







Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Чесний Показати IP 1 Лютого 2022 10:35
Поліція працює блискавично. Як завжди
Сталін Показати IP 1 Лютого 2022 11:16
Нелюдам треба прилюдно відрубати руки по шію і по ящику показати!
Хрен собачий Показати IP 1 Лютого 2022 11:39
На трансплантацію органів цих виродків, розібрати їх по запчастинам для покалічених ними людей. Хоч якась користь від цих нелюдів буде...
Кожум'яка до Хрен собачий Показати IP 1 Лютого 2022 15:17
Я, якби вмирав, не погодився б на трансплантацію від цих виродків, потім жити, знаючи, шо частина цієї мерзоти в мені.
Анонім Показати IP 1 Лютого 2022 13:10
Якби в поліції працювали справжні чоловіки,в яких є старші матері,то ці виродки,які це зробили,просто б не потрапили за грати,навіть до відділка,вони б випадково впали,при цьому відбили яйця,поломали руки....а в справі написали"гололід,було не посипано,підозрюваний впав..."
Лучанка Т Показати IP 1 Лютого 2022 21:06
Моральні виродки! Знайти і віддати родичам на розправу!
Олесь Показати IP 1 Лютого 2022 22:29
Пропоную поліції добавити ще зарплати і хай взагалі на роботу неходять . То хоть знатимемо що самим треба брати в руки біти і йти писди....ти уродів .