У Києві 12-річні підлітки спалили прапор України
![](/resize/450x283/r/files/news/2021/08-25/321337/kuda.ua_.13-e1475074806938-1-696x439.jpg)
У Києві підлітки скоїли публічну наругу над прапором України. У ніч на День Незалежності підлітки спалили державний символ у дворі багатоповерхівки. Небайдужі громадяни викликали поліцію. Правоохоронці знайшли підозрюваних за відео з камер нагляду.
Про це повідомляється у Telegram-каналі «Київ без цензури», передає УНІАН.
Так, у Дніпровському районі столиці підлітки спалили прапор України. Діти скоїли наругу над державним символом у дворі за будинком на Радужній вулиці. Мешканці побачили інцидент та викликали поліцію.
Все це сталося у ніч на День Незалежності, коли уся Україна святкувала День прапора. Вранці на місці інциденту працювали правоохоронці, вони знайшли на одному з дерев спалений прапор. Мешканка будинку, поряд з яким це сталося, розповіла деталі.
За словами жінки, вночі у дворі голосно відпочивала компанія людей. Вони нерідко проводять час на цій локації, проте тієї ночі їх розваги перейшли межу. Правоохоронці встановили підозрюваних у нарузі над прапором за камерами відеонагляду. Ними виявились 12-річні підлітки.
Як відомо, за публічну наругу над прапором українське законодавство передбачає покарання у вигляді штрафів та арешту. Проте як бути з підлітками та чи будуть вони відповідати за скоєне – поки що не уточнюється.
Як ми повідомляли, у Сумах студентка хотіла спалити прапор України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляється у Telegram-каналі «Київ без цензури», передає УНІАН.
Так, у Дніпровському районі столиці підлітки спалили прапор України. Діти скоїли наругу над державним символом у дворі за будинком на Радужній вулиці. Мешканці побачили інцидент та викликали поліцію.
Все це сталося у ніч на День Незалежності, коли уся Україна святкувала День прапора. Вранці на місці інциденту працювали правоохоронці, вони знайшли на одному з дерев спалений прапор. Мешканка будинку, поряд з яким це сталося, розповіла деталі.
За словами жінки, вночі у дворі голосно відпочивала компанія людей. Вони нерідко проводять час на цій локації, проте тієї ночі їх розваги перейшли межу. Правоохоронці встановили підозрюваних у нарузі над прапором за камерами відеонагляду. Ними виявились 12-річні підлітки.
Як відомо, за публічну наругу над прапором українське законодавство передбачає покарання у вигляді штрафів та арешту. Проте як бути з підлітками та чи будуть вони відповідати за скоєне – поки що не уточнюється.
Як ми повідомляли, у Сумах студентка хотіла спалити прапор України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946223)
здивований
Показати IP
25 Серпня 2021 15:11
Малолітні гн.ди.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946223)
Анонім
Показати IP
25 Серпня 2021 16:32
Гадьониші
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946223)
В .
Показати IP
25 Серпня 2021 16:41
Родителям штраф тысяч по100.а пацанов на учёт и глаз да глаз за ними
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946223)
Я
Показати IP
25 Серпня 2021 17:32
вустами дитини.....може недовго залишилось???
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946223)
До я
Показати IP
25 Серпня 2021 18:37
головка...від патефона ще й пише...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946223)
Я до До я
Показати IP
26 Серпня 2021 04:48
каструлю з безтолковки своєї зніми
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.