USD 41.00 41.30
  • USD 41.00 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.36 10.50

У Криму та ОРДЛО - гонки за українськими біометричними паспортами

11 Травня 2017 18:37
Жителі окупованих територій Донбасу та Криму хочуть мати закордонний паспорт, в тому числі біометричний,від України, а не країни-агресора.

Неочікувані дані про те, скільки жителів Криму вирішили виробити українські закордонні паспорти, оприлюднив у Фейсбуці координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. Він же повідомляє і про те, що в так званих «ЛНР» та «ДНР» різко зросла кількість охочих оформити український біометричний паспорт.

За даними групи з посиланням на дані Державної міграційної служби, за 2014-2015 роки понад 57 тисяч жителів окупованого Криму виробили українські закордонні паспорти. Серед них:

26140 біометричних закордонних паспортів;

18622 небіометричних закордонних паспортів;

5304 біометричних документів для виїзду за кордон дітей до 16 років;

7075 небіометричних документіви для виїзду за кордоном дітей до 16 років

«Не є секретом, що жителі окупованого Криму, в тому числі ті, хто радісного закликав Путіна, вже давно занадилися робити українські біометричні закордонні паспорти. Ну, не хочуть вони милуватися красотами російського Уралу і «Золотого кільця», хоч убий,» – підсумував дані координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук

Зазначається, що в це число входять і вимушені переселенці. Однак значна частина – це постійні жителі окупованого півострова.



На тимчасово окупованих територіях Донбасу організатори поїздок на неокуповану територію пропонують клієнтам можливість оформити біометричний паспорт громадянина України.

«У «ЛДНР» різко зросла кількість охочих оформити біометричний паспорт громадянина України. Відповідно, різко зросла кількість «фірм і організацій», які організовують поїздки на неокуповану територію Донбасу тепер не тільки за покупками і за зняттям коштів у банкоматах, а й використовують «паспортний фактор» у рекламі для залучення нових клієнтів», – пише Тимчук.

Зокрема, тепер пропонують під час «шоп-туру» ще й можливість оформити український біометричний паспорт. Організація таких «турів» вже фіксується на маршрутах до Маріуполя, Волновахи, Бахмута, Костянтинівки, Сєвєродонецька та Лисичанська, також є рейси до Краматорська і Покровська, – зазначив координатор ІС.



ЧИТАТИ ЩЕ: БЕЗВІЗ: ЧИ ВПУСТЯТЬ ДО ЄВРОПИ ЖИТЕЛІВ ОКУПОВАНОГО КРИМУ ТА ДОНБАСУ

Як повідомлялося, сьогодні, 11 травня,Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Фигвам Показати IP 11 Травня 2017 18:47
Ну, к этой "говорящей каске" и раньше доверия к ее информации не было...
Фигвам до Фигвам Показати IP 11 Травня 2017 18:49
А уж к группе «Информационное Сопротивление», состоящей собственно из одного Тымчука, и подавно.
Лопатою по ваті до Фигвам Показати IP 11 Травня 2017 20:17
В чому ваша проблема, дорогуша ? Вас хтось не випускає до Педерації? Чи може хтось не дає виїхати в ЄС ? Скоріше за все, все що ви вмієте, це заздрити іншим і портити повітря ... ну і "пенсию от Хунти" получать.
123 до Фигвам Показати IP 11 Травня 2017 18:56
Так все ж понятно, у вас дорогуша и вам подобным существам, доверие только к ботоксной крысе, на него молитесь и его прихода ждете. Только вот облажалась крыса по полной, и по всех фронтах, что внутри педерации, что в мире, и каюк пацюку обеспечен очень скорый. А касательно коллаборантов-предателей и крысчан, так даже и не сомневался, - эти продажные шкуры за грош продаются, и плевать им на все.
123 до Фигвам Показати IP 11 Травня 2017 19:02
Бедолага, как же тебе тяжко, всруския мир накрылся медным тазом, карлик с ротенбергами разворовал нефтюшку раиськую, а сибирь китайцам сдал. Да, тяжело тебе, империя прогнила и в агонии, и дальше будет только хуже !!! Ты бедовый китайский учи лучше, а не тут погань, он тебе ой как нужен.
корінний лучанин до 123 Показати IP 11 Травня 2017 20:48
Що ти морозиш.,клоун.
Анонім Показати IP 11 Травня 2017 18:55
А чого не в рашку за паспортами?! Що за фігня а, фігвам!!!!
корінний лучанин Показати IP 11 Травня 2017 19:40
Так ,кілометровій черги.Інформація достовірна,як про вирівнювання фронту і втрат немає.
Всезнайко до корінний лучанин Показати IP 11 Травня 2017 20:15
Цікаво, де вони стоять за паспортами?
Лопатою по ваті до корінний лучанин Показати IP 11 Травня 2017 20:20
Пропили мозги, а те що не пропили продали и продались зі всім своїм гнилим нутром, що крисчани, що лугандони. І тих і тих використала рашка, і викинула як непотріб.
777 Показати IP 11 Травня 2017 21:16
Ага, и ещё отдельная очередь Петьку шоколадного облобызать.
59 Показати IP 11 Травня 2017 22:11
корінний лучанин - правильно написано? може кремлівський лучанин? Ну донбасс я розумію окупували російські фашисти, але щоб у нас на західній Україні кремлівські недобитки...пора робити зачистку!
Лопатою по ваті до 59 Показати IP 11 Травня 2017 22:37
Та то якийсь риговський таракан, все що може, так тільки смердіти в інтеренеті. Напевно з обіжених, за янночкою скучає, за прахфесіаналом...
Ігор луцький до Лопатою по ваті Показати IP 11 Травня 2017 23:00
...за професіаналом і добрим госпідаром.
корінний лучанин до 59 Показати IP 12 Травня 2017 01:06
Ну-ну чистильщик.