У Кременчуці з перинатального центру зникло немовля
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/07-15/386033/19_main-v1632495341.jpg)
Поліція Полтавщини розшукує новонароджену дівчинку, що зникла з перинатального центру у місті Кременчук.
Про це повідомила поліція Полтавської області.
«До поліції Кременчука близько 16:40 надійшло повідомлення від жінки, що у неї з післяпологової кімнати перинатального центру зникло 4-денне немовля. На розшук зниклої дитини орієнтовано весь особовий склад поліції Полтавської області», – йдеться в повідомленні.
Наразі тривають оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи, причетної до викрадання дитини.
Читати ще: Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Слідчі поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі або викрадення людини (частина 3 статті 146 Кримінального кодексу України).
Правоохоронці просять з будь-якою інформацією, яка може допомогти у пошуках зниклої дівчинки, негайно звертатися до Кременчуцького районного управління поліції за номерами: +380 (98) 739 26 30, +380 (98) 189 99 44, +380 (99) 793 35 04 або 102.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила поліція Полтавської області.
«До поліції Кременчука близько 16:40 надійшло повідомлення від жінки, що у неї з післяпологової кімнати перинатального центру зникло 4-денне немовля. На розшук зниклої дитини орієнтовано весь особовий склад поліції Полтавської області», – йдеться в повідомленні.
Наразі тривають оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи, причетної до викрадання дитини.
Читати ще: Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Слідчі поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі або викрадення людини (частина 3 статті 146 Кримінального кодексу України).
Правоохоронці просять з будь-якою інформацією, яка може допомогти у пошуках зниклої дівчинки, негайно звертатися до Кременчуцького районного управління поліції за номерами: +380 (98) 739 26 30, +380 (98) 189 99 44, +380 (99) 793 35 04 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.