У Ковельському МТМО відкрили хіміотерапевтичне відділення
Відтепер у Ковельському МТМО спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з онкологічними захворюваннями надаватимуть у новоствореному стаціонарному відділенні – хіміотерапевтичному. Воно запрацювало у центральній районній лікарні. Очолила відділення лікар-онколог вищої категорії Галина Олександрівна Чиколовець.
Раніше пацієнти з онкологічними патологіями проходили лікування на базі терапевтичного відділення. Для підвищення якості надання медичної допомоги наше медоб’єднання у 2024 році уклало договір з НСЗУ у межах Програми медичних гарантій за пакетом медичних послуг «Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах».
У хіміотерапевтичному відділенні проводяться усі види сучасного цитостатичного медикаментозного лікування онкологічних хворих: неоад’ювантна, ад’ювантна, імуно-, гормоно-, таргетна терапія з використанням різних шляхів введення лікарських препаратів та цілодобове введення хіміопрепаратів за допомогою інфузоматів та інфузійних помп.
Читати ще: На Волині пацієнту видалили гігантський жовчний міхур. Фото
У відділенні одночасно можуть проходити лікування 5 пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями різних локалізацій.
Для госпіталізації хворих та отримання медичної допомоги безоплатно необхідно мати електронне скерування від лікаря-онколога.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Раніше пацієнти з онкологічними патологіями проходили лікування на базі терапевтичного відділення. Для підвищення якості надання медичної допомоги наше медоб’єднання у 2024 році уклало договір з НСЗУ у межах Програми медичних гарантій за пакетом медичних послуг «Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах».
У хіміотерапевтичному відділенні проводяться усі види сучасного цитостатичного медикаментозного лікування онкологічних хворих: неоад’ювантна, ад’ювантна, імуно-, гормоно-, таргетна терапія з використанням різних шляхів введення лікарських препаратів та цілодобове введення хіміопрепаратів за допомогою інфузоматів та інфузійних помп.
Читати ще: На Волині пацієнту видалили гігантський жовчний міхур. Фото
У відділенні одночасно можуть проходити лікування 5 пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями різних локалізацій.
Для госпіталізації хворих та отримання медичної допомоги безоплатно необхідно мати електронне скерування від лікаря-онколога.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Віддав життя за Україну: загинув волинянин Микола Ковальчук
Сьогодні 14:05
Сьогодні 14:05
На Камінь-Каширщині вночі зайнялися чотири пожежі. Фото
Сьогодні 12:57
Сьогодні 12:57
Верховна Рада ухвалила збільшення акцизів на пальне
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.