У Ковелі вперше засвітили одразу три ялинки. Фото
У Ковелі засяяли три новорічні ялинки в різних міських локаціях.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Ігор Чайка.
«Важливо і гарно працювати, і славно відпочивати. Ковельчани заслуговують на яскраве місто, і ми упевнено робимо кроки в цьому напрямку», – зазначив мер Ковеля.
Йдеться про урочисте засвічення головної ялинки громади, а також новорічних красунь на мікрорайонах Ковель-2 та Сільмаш. Саме цього року вперше встановили ялинку для жителів мікрорайону Ковель-2. Її урочисто відкрили найпершою, потім – на Сільмаші, і на завершення – у центрі міста засяяла головна ялинка громади.
На кожну з локацій прийшло чимало людей. Піснями і танцями їх розважали таланти з Ковеля та сіл громади.
Особливо багато охочих побачити засвічення центральної ялинки зібралося на площі Героїв Майдану. На її відкриття очікували найбільше. Адже цього року – це нова 14-метрова ялинка з іншим дизайном та прикрасами.
До слова, крім ялинок в місті, цього ж дня засвітили ялинки у старостинських округах Ковельської територіальної громади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Ігор Чайка.
«Важливо і гарно працювати, і славно відпочивати. Ковельчани заслуговують на яскраве місто, і ми упевнено робимо кроки в цьому напрямку», – зазначив мер Ковеля.
Йдеться про урочисте засвічення головної ялинки громади, а також новорічних красунь на мікрорайонах Ковель-2 та Сільмаш. Саме цього року вперше встановили ялинку для жителів мікрорайону Ковель-2. Її урочисто відкрили найпершою, потім – на Сільмаші, і на завершення – у центрі міста засяяла головна ялинка громади.
На кожну з локацій прийшло чимало людей. Піснями і танцями їх розважали таланти з Ковеля та сіл громади.
Особливо багато охочих побачити засвічення центральної ялинки зібралося на площі Героїв Майдану. На її відкриття очікували найбільше. Адже цього року – це нова 14-метрова ялинка з іншим дизайном та прикрасами.
До слова, крім ялинок в місті, цього ж дня засвітили ялинки у старостинських округах Ковельської територіальної громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Ще одна парафія у Луцькому районі приєдналась до ПЦУ
Сьогодні 21:15
Сьогодні 21:15
Внаслідок захворювання помер військовий з Волині Іван Котюк
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцьку парочка злодіїв поцупила телефон в школяра
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
Кабмін призначив премії двом волинянам за особливі досягнення молоді у розбудові України
Сьогодні 20:01
Сьогодні 20:01
Україна отримала першу партію винищувачів F-16, – Bloomberg
Сьогодні 19:24
Сьогодні 19:24
У Луцьку створять Інститут міста![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
П'ять «шахедів» уночі залетіли у Білорусь
Сьогодні 18:26
Сьогодні 18:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.