У Ковелі створять муніципальну варту
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/01-30/355039/1e001aef11266cd61de7a825583ec3da.png)
Невдовзі за дотриманням правил благоустрою та громадського порядку в Ковелі стежитиме місцева муніципальна поліція.
Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.
«Один із пунктів моєї передвиборної програми – створити муніципальну поліцію «Міська варта», відновити роботу громадських патрулів, приділити увагу дотриманню громадського порядку в публічних місцях (парки, пляжні зони тощо). Тому на одній із перших сесій міської ради за моєї каденції ми внесли зміни в структуру виконавчого комітету, якими й передбачили підрозділ муніципальної варти. Далі був процес підготовки, вивчення законодавства, досвіду інших міст і пошук потенційного керівника – компетентної, виваженої, толерантної людини.
Варто зазначити, що муніципальні варти вже успішно працюють у багатьох містах України. Ковельчани заслуговують на комфортне життя, яке важко реалізувати без чітко встановлених правил поведінки всіх мешканців міста. Тому ми вже затвердили «Правила благоустрою», а за тим, як вони дотримуються, і буде невдовзі стежити муніципальна варта. Працівники служби будуть допомагати містянам та роз’яснювати їм вимоги вказаних правил. При недотриманні їх, звісно, будуть вимушені притягувати винних осіб до адміністративної відповідальності», – наголосив мер Ковеля.
Також Ігор Чайка закликав мешканців ознайомитися з «Правилами благоустрою населених пунктів громади» на сайті міської ради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.
«Один із пунктів моєї передвиборної програми – створити муніципальну поліцію «Міська варта», відновити роботу громадських патрулів, приділити увагу дотриманню громадського порядку в публічних місцях (парки, пляжні зони тощо). Тому на одній із перших сесій міської ради за моєї каденції ми внесли зміни в структуру виконавчого комітету, якими й передбачили підрозділ муніципальної варти. Далі був процес підготовки, вивчення законодавства, досвіду інших міст і пошук потенційного керівника – компетентної, виваженої, толерантної людини.
Варто зазначити, що муніципальні варти вже успішно працюють у багатьох містах України. Ковельчани заслуговують на комфортне життя, яке важко реалізувати без чітко встановлених правил поведінки всіх мешканців міста. Тому ми вже затвердили «Правила благоустрою», а за тим, як вони дотримуються, і буде невдовзі стежити муніципальна варта. Працівники служби будуть допомагати містянам та роз’яснювати їм вимоги вказаних правил. При недотриманні їх, звісно, будуть вимушені притягувати винних осіб до адміністративної відповідальності», – наголосив мер Ковеля.
Також Ігор Чайка закликав мешканців ознайомитися з «Правилами благоустрою населених пунктів громади» на сайті міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1723775371)
Микола
Показати IP
30 Січня 2023 19:36
Співчуваю
![](/public/images/user_no_foto.png?1723775371)
Цікавий
Показати IP
30 Січня 2023 20:21
Знову волиняки замість армії віддають мільйони на непотрібство. Це ж мільйони на зарплату, приміщення,авто.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723775371)
Джек
Показати IP
30 Січня 2023 20:26
Ще там тих чортів не вистачало…парковки робіть,ідіоти,а не дармоїдів заводите
![](/public/images/user_no_foto.png?1723775371)
123
Показати IP
30 Січня 2023 21:24
Понабирають по оголошенню дітей і дадуть право задовбувати людей без причини.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723775371)
Лучани
Показати IP
30 Січня 2023 21:44
Нашу забирайте.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723775371)
Мда
Показати IP
30 Січня 2023 22:40
Мало нам поліції, прокуратури, сбу, нацгвардії, набу, гбр, судової охорони, потрібна ще ця особиста армія міського голови, яка оплачується за гроші містян.
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
У Луцькому районі BMW влетіла у прибудову до магазину
15 Серпня 2024 22:11
15 Серпня 2024 22:11
Зеленський подав у Раду законопроєкт про ратифікацію Римського статуту МКС. Що це означає
15 Серпня 2024 21:53
15 Серпня 2024 21:53
На Луганщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Володимир Хаймик
15 Серпня 2024 21:35
15 Серпня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.