У колі родини та односельців: волинянка відзначила 100-річний ювілей
![](/resize/450x253/r/files/news/2021/07-13/318770/160ade3757c90bcc.jpg)
12 липня 100-річчя відзначила мешканка села Котів Луцького району Анісія Дем’янчук. На святкування до жінки зійшлася родина та односельці.
Секрету довголіття Анісія Дем’янчук не має, пише Суспільне. Говорить: все життя багато працювала, тому й прожила до ста. «Як кому назначено од Бога. Аби здоров’я, то можна й двісті, аби жити», – каже ювілярка.
82-річний син Юрій Дем’янчук розповів, що в родині довгожителів раніше не було, тому кожен день народження мами – велике свято для усієї сім’ї. До того ж пенсіонерка – найстарша жителька села.
Племінниця ювілярки Марія Онохіна розповіла історію родини. Каже: тітка Анісія була наймолодшою в сім’ї та вже в 16 років її віддали заміж. Чоловік Анісії Трохимівни помер рано, у 27 років вона лишилася вдовою з трьома дітьми.На долю Анісії Трохимівни випало ще й випробування війною. «У 1943 році німці палили село, але тітчина хата залишилася ціла, тому що вона була трохи далі в полі», – розповіла племінниця.Син іменинниці Юрій згадує: «В молодості тяжко робила, на ланці зранку до вечора. А прийде з ланки – дома поралася – корова, свині». Племінниця Марія додає, що після війни Анісія працювала дояркою, свинаркою, хмеляркою.
Сама іменинниця розповіла, що в лікарні ніколи не була. Трьох своїх дітей жінка народила вдома. На питання чи вірить вона, що їй вже 100 років каже: «Ой, пройшли літа як вода побігла».Привітати прабабусю зі святом приїхали родичі з різних куточків України. Односельці покликали місцевий хор, який заспівав жінці «Многая літа».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Секрету довголіття Анісія Дем’янчук не має, пише Суспільне. Говорить: все життя багато працювала, тому й прожила до ста. «Як кому назначено од Бога. Аби здоров’я, то можна й двісті, аби жити», – каже ювілярка.
82-річний син Юрій Дем’янчук розповів, що в родині довгожителів раніше не було, тому кожен день народження мами – велике свято для усієї сім’ї. До того ж пенсіонерка – найстарша жителька села.
Племінниця ювілярки Марія Онохіна розповіла історію родини. Каже: тітка Анісія була наймолодшою в сім’ї та вже в 16 років її віддали заміж. Чоловік Анісії Трохимівни помер рано, у 27 років вона лишилася вдовою з трьома дітьми.На долю Анісії Трохимівни випало ще й випробування війною. «У 1943 році німці палили село, але тітчина хата залишилася ціла, тому що вона була трохи далі в полі», – розповіла племінниця.Син іменинниці Юрій згадує: «В молодості тяжко робила, на ланці зранку до вечора. А прийде з ланки – дома поралася – корова, свині». Племінниця Марія додає, що після війни Анісія працювала дояркою, свинаркою, хмеляркою.
Сама іменинниця розповіла, що в лікарні ніколи не була. Трьох своїх дітей жінка народила вдома. На питання чи вірить вона, що їй вже 100 років каже: «Ой, пройшли літа як вода побігла».Привітати прабабусю зі святом приїхали родичі з різних куточків України. Односельці покликали місцевий хор, який заспівав жінці «Многая літа».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.